kako koristiti Alcohol 120%

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
174
Kada skinem fajlove koji su u winzip arhivi kako ih dalje otvaram sa programom Alcohol?ŽAko bi neko hteo da objasni
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
174
Zašto kada pokušam da narežem iso fajl uz pomoć Nero Expresa 9 na kraju se atvori iso.nrg i nće da radi...Na onoj temi kod Daemon tools-a link koji je postavio zeko 8 ne radi.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
kad kliknes na iso fajl treba da ti se automatski otvori nero , tvoje je samo da stavis brzinu rezanja ,najoptimalnija je 4x . daemoon skini direktno s njihove stranice .
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
32
Pozzz

Ja sam skinuo sa ovog sajta igricu Hard Strike Tennis,medjutim kada se zavrsilo skidenje,dobio sam dva NEPOZNATA FAJLA.Dali mogu da se nekako raspakuju,i kako ?? Inace igrica nije velika 357 MB.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Ja sam skinuo sa ovog sajta igricu Hard Strike Tennis,medjutim kada se zavrsilo skidenje,dobio sam dva NEPOZNATA FAJLA.Dali mogu da se nekako raspakuju,i kako ?? Inace igrica nije velika 357 MB.

Pogledaj koja je ekstenzija, pretpostavimo da si to prvo otpakovao, pa onda ako imas Dajmon tool, zaboravi na njega i nadji Power Iso programcic, fri je i lako se nadje na netu, kada isti instaliras, cekiraj sve moguce ekstenzije, oko 20 i nesto i podigni igricu preko njega, pa ces dobit klasicni instalaciju.
Alkoholer je mocan programcic ali nije free, za razliku od pomenutog, koji je jednako jak.
Dajmon tool je najslabiji alat za podizanje image fajlova.
 
Natrag
Top