kako iskljuciti obavestenje o novom prijavljivanju na gmail nalogu

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Meni je sasvim dovoljno kada vidim da ima kolega koji daju sve od sebe kako bi pomogli, pa ako i ne pronadjemo resenje nije nista strasno ;)
Cekam da klinac zaspi da bih mogao da sednem za komp

Послато са SM-N930F уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ti znas kad se ja upletem u resavanje, problem se resava tek posle trece ispisane,
strane, pa mozda ni tad. Tu se mora pomiris sa sudbinom.

Vidi izgleda da to nije dugmence, nego teks napisan sa donje desne strane.
Moguce je da je u medjuvremenu i to promenjeno. Ima taj stari video...
Ti takodje, ako dobijas notifikaciju u vidu email-a, pogledaj da li sitnim
slovima ima link za disejblovanje te vrste poruke.
U starom objasnjenju stoji da efekat krece tek posle nedelju dana u slucaju
da je haker ispretiskao dugmice, pa da bi ti imao vremena da to opet promenis.
Ako nece ni ovo,
mora sacekas sledece,
loto izvlacenje.
------
Ovo je dobitna kombinacija!

Odradio sam ovo kao na klipu i vise nema obavestenja.

Hvala puno kolega!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Procitaj ovo.Poteraj nize do slike sa Acountom,sa strane pise jedana kombinacija,moze bit da je ta:
Kod:
http://www.bid.co.rs/Sigurnost.HTM
Op izxini nisam video da ti je Bazlik nasao resenje.drago mi je da si resio problem.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Malopre mi je ponovo na mobilni uredjaj stiglo obavestenje o tome da je mom nalogu pristupljeno s anekog drugog uredjaja, tj sa racunara i pise vreme i mesto prijave. Ja sam se prijavio preko novog racunara pa je stiglo to obavestenje na android telefon, tj nagmail nalog.

Izgleda da ovo podesavanje kada se ide na DETALJE pa kada se ukljuci opcija NIKAD NE PRIKAZUJ OBAVESTENJA O NEUOBICAJENIM AKTIVNOSTIMA nije dovoljna da ne bi stigla nova poruka na gmail da je gmail nalogu pristupljeno sa nekog drugog uredjaja.

HFdykJW.png

Izgleda da ne postoji resenje i da je google iz bezbedonosnih razloga uveo to obavestenje koje se uopste ne moze iskljuciti.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Malopre mi je ponovo na mobilni uredjaj stiglo obavestenje o tome da je mom nalogu pristupljeno s anekog drugog uredjaja, tj sa racunara i pise vreme i mesto prijave. Ja sam se prijavio preko novog racunara pa je stiglo to obavestenje na android telefon, tj nagmail nalog.

Izgleda da ovo podesavanje kada se ide na DETALJE pa kada se ukljuci opcija NIKAD NE PRIKAZUJ OBAVESTENJA O NEUOBICAJENIM AKTIVNOSTIMA nije dovoljna da ne bi stigla nova poruka na gmail da je gmail nalogu pristupljeno sa nekog drugog uredjaja.

HFdykJW.png

Izgleda da ne postoji resenje i da je google iz bezbedonosnih razloga uveo to obavestenje koje se uopste ne moze iskljuciti.
Jedino da uklonis Gmail sa telefona,ali ti sigurno treba.I meni stize stalno prika za Gmail,ali je veoma tih zvuk,pa mi toliko ne smeta.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Sta je povampirio se stari problem. Koliko se secam rekoh ti ranije da kad se pristupi sa potpuno novog racunara, upozorenje se pojavljuje u naredna 7 dana iz bezbednosnih razloga, a posle nestaje. E sad, ako ne nestane posle 7 dana, onda imamo problem.
Moze da probas stos da prvo pretisnes ono gore da ti baca upozorenje, pa apply, da udje u sistem i sacekaj 10 minuta. A zatim opet stikliraj ovo dole i apply. Ko zna mozda je i bag u pitanju zbog nove godine, a mozda i mali kudravi @BUGILIJU unutra.
Ajde javi se opet za nedelju dana da vidimo da li se Kazablanka nastavlja.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
To da stize obavestenje cim se neko prijavi sa drugog racunara kapiram, ali nije fer :)

Znam takodje da se moze resiti tako sto se na android uredjaju klikne na nesto tipa da sam ja pristupio sa drugig racunara i onda nije neuobicajena aktivnost, ali nije to resenje.

Sve vise mi se cini da ovakvo obavestenje mora da stize.

Takodje sam testirao forwardovanje emaila. Kada aktiviram tu opciju opet iz bezbedonosnih razloga nedelju dana na vrhu gmaila izlazi obavestenje gde je email forwardovan i to kapiram da tako mora da bude.

Samo sam se nadao da ovo sa obavestavanjem android uredjaja moze da se resi opciono, ali izgleda da nece da moze :)

Probacu ponovo da ukljucim pa da iskljucim ovu opciju da vidim kakonce reagovati, ali mislim da nije do toga jer sam testirao sa dva maila i na dva razlicita android uredjaja, a imam 2 kompa i jedan laptop kuci za testiranje.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top