Kako instalirati Youtube Bez Reklama+Youtube Music Premium Link u opisu videa od aplikacije

Učlanjen(a)
22.05.2017
Poruka
41
vanced-music-apk-download-latest-version-for-android.png
Link od Videa:
Kako instalirati Youtube Bez Reklama+Youtube Music Premium Link u opisu videa od aplikacije

Klijenti aplikacija u posljednjih su nekoliko godina okupili veliki broj obožavatelja jer pružaju vrhunske značajke koje bi inače zahtijevale kupnju izvorne aplikacije. Mnogi si ljudi ne mogu priuštiti mjesečne kupnje, što ih ostavlja da traže platforme trećih strana s kojih mogu zadovoljiti svoje gašenje za besplatnu glazbu. Ponekad bi klijent ponudio bolje i uzbudljivije značajke od izvorne aplikacije; izvrstan primjer takvih klijenata trećih strana je Vanced Music APK, besplatna zamjena za YouTube Music Premium.

Što je Vanced Music APK?​

Slušanje glazbe nije samo kretanje da biste bili pobijeđeni; vibracije i energija koje ove pjesme odaju i poruke s kojima se možemo povezati. Neke od ovih kreacija dovele su nas do puno uspjeha, pa se čini da je plaćanje za njih nepravedno. Zato imamo APK Vanced Music.

Vanced Music APK je izmijenjena verzija izvorne aplikacije YouTube Music, a posebno premium verzija. Obično se instalira iz Vanced Managera , aplikacije za preuzimanje YouTube preuzimanja koja korisnicima omogućuje instaliranje aplikacije YouTube Vanced bez instalacijske aplikacije SAI. Prilikom strujanja glazbe pomoću Vanced glazbe možete slobodno istražiti sve dodatne značajke i funkcije koje bi bile plaćene u osnovnoj YouTube Music Premium.

Preuzmite Vanced Music APK (YouTube Music Premium) za Android​

Da biste savršeno instalirali Vanced Music APK, potrebna vam je aplikacija MicroG s paketom Vanced Manager za Android uređaje. MicroG treba instalirati prije YouTube Music i YouTube Vanced. Budući da aplikacija koristi izvore API-ja trećih strana za prikaz sadržaja za svoje korisnike i nadolazećih značajki zabranjivanja, unaprijed instalirano sprječava YouTube da primijeti da koristite mod. Trebalo bi najnovije ažuriranje Vanced Managera koje se ne može preuzeti iz trgovine aplikacija, već putem sigurne veze. U nastavku preuzmite najnoviju verziju APK -a Vanced Manager.

Screenshot_1.png
Screenshot_2.pngScreenshot_3.png
 
Učlanjen(a)
22.05.2017
Poruka
41
Drago mi je da radi savrseno po meni odlicna app yt koji nema dosadni reklama a jos i u pozadini mozes da gledas
 
Učlanjen(a)
24.04.2020
Poruka
1
kod mene drugovi ne radi a u pozadini pise pokusajte ponovo a to znaci nema net a ima na drugim app
 
Učlanjen(a)
22.09.2023
Poruka
1
Imam problema sa Vanced Music APK-om i stalno prikazuje "Pokušaj ponovo" u pozadini. To sugerira mogući problem s internetom ili smetnje od strane druge pokrenute aplikacije. Kako mogu to riješiti uz vašu pomoć, prijatelji? youtube vanced
 
Natrag
Top