Kako instalirati plugin na CS server preko Gpanela!

Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Skinite dole naved fajl i u njemu imate MOJ tutorijal u word.doc kako INSTALIRATI i POKRENUTI plugin na vasem CS 1.6 serveru (tutorijal se prvenstveno odnosi na one koji su server uzeli kod KGB hostinga) .......... pored tog tutorijala imate par NAJTRAZENIJIH pluginova !!! u rar-fajlu
Kod:
Da bi ste skinuli uputstvo i pluginove kliknite [URL="http://rapidshare.com/#!download|837l36|443798600|Postavljanje_plugina_na_CS_server.rar|633"]ovde[/URL]

Ne zaboravite da se zahvalite ukoliko sam vam pomogao!
 
Član
Učlanjen(a)
08.03.2011
Poruka
2
Druze, ja hocu da instaliram neke plugine ali nikako mi ne ige :( isto sam kgb hosting pa ako mozes i hoces da mi pomognes recicu ti koje i ti mi samo reci gde da ih kiopiram, odnosno sta treba da uradim da bi mi radili. Nov sam sa serverima pa mi treba pomoc ! :)
Hvala unapred...
 
Član
Učlanjen(a)
08.03.2011
Poruka
2
Evo ovo ne znam kako pusku da dodam, kao bazooka neka : Adds a Bazooka to CS - AlliedModders

Ovo su oni zvukovi posle ubista Headshot, Monster kill .. i to: Quake Sounds - AlliedModders

I pored ovoga nisam znao kako se zove, ali voleo bih onaj kviz da ima kao iz matematike, sto izadje sa strane... i jos onaj plugin sto kad udje neko novi, pozeli mu dobrodoslicu odnosno pise kao usao je taj i taj odnosno otisao je taj i taj nadamo se da ce se vratiti .. :D

Eto to su neke stvari koje bih voleo da stavim na server i sa kojima mislim da cu "usareneti" malo server i namamiti jos igraca ! :D

Pa ako budes mogao, da mi pomognes da instaliram navedene dodatke :) Hvala !!
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Ovako idemo redom:
Evo ovo ne znam kako pusku da dodam, kao bazooka neka : Adds a Bazooka to CS - AlliedModders
Mani se ovog plugina cesto padaju serveri zbog ovakvih plugina i kad igrac ulazi mora da ceka 20 seqndi da mu skine plugin ako ne i vise :) .... moj savet neubacuj ovo ....

Ovo su oni zvukovi posle ubista Headshot, Monster kill .. i to: Quake Sounds - AlliedModders
Ako si uzeo serw ko KGB-a onda ovo imas ubaceno samo idi u Gpanel i nadji folder PLUGINS.INI i treba da ti se pojavi u text formatu :D ... i kad nadjes neso Monster Kill, ili slicno a ako imas na pocetku tacku zare mislim na ovaj znak ;
obrisi ga i sacuvaj , posle samo zamenis mapu , kada uklonis ;
Tada aktiviras plugin, a kada o5 na pocetku stavis ; ugasices ga .... evo ti jedan primer:

;color_chat.amxx ;Ovo je plug in za chat u boji
Tada je neaktivan PLUGIN

color_chat.amxx ;Ovo je plug in za chat u boji
Sada plugin radi :) ......

Kada to sredis i sacuvaj obavezno: Restartuj server!!!

Zbog kviza isto pada server i baguje a to igraci i nevole to vole samo napaljeni klinci :) (PROVERENO)

Za pozdravnu poruku ides u advertsiment (nzm dal sam tacno napisao :))
Spustis se na kraj stranice i ukucas na primer:

amx_say= ~!g Dobro dosli na nas server !s

ja mislim da se tako pise pogledaj za reklamu iznad ... pa se snadji samo izmenis text unutar ovog !
i + imas da stavis na kojoj seqndi od ocitavanja mape ce se pojaviti poruku to se dodaje ispred amx_say

60 amx_say .....
Kada prodje 1 minut pojavice ti se zeljena poruka!!!

Za instalaciju plugin-a samo koristi moje uputstvo!!!

AKo dodajes nova odela mozes da dobijem i MODELS format i to ubacujes u MODELS, u PLUGINS.INI upisujes ono ime plugina color_chat.amxx ;Ovo je chat u boji, a u plugins ubacujes .amxx format
 
Natrag
Top