Kako hakovati tudji fejsbuk !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
25.03.2011
Poruka
18
Kao sto naslov kaze imali link ili program za hakovanje fejsbuka.
Zasto:Zato sto me drug neki samo smara.
Hvala puno !!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
(Ovu rečenicu pišem po 1000 put ali napisaću je opet) osim ako nisi neki old(old)-school haker iz doba Amige teško da tu možeš nešto da uradiš, FB ima jako dobar sistem zaštite, kažem jako dobar jer sam uspio da ga probijem na jednom lažnom profilu ali uz puno muke. Da imaš toliko informatičkog predznanja da možeš da razbiješ zaštitu ne bi ovo pisao zato ti je najbolje da se okaneš toga.
 
Učlanjen(a)
07.08.2011
Poruka
1
Znm da je stara tema ali imam hakovanu stranicu. Hocu tom liku da hakujem profil, posto koliko znm, ne mogu je drugacije vratiti. Ne znm tom liku ni mail adresu ni password. Voljna sam da se pomucim i necu odustati... :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2010
Poruka
146
Znm da je stara tema ali imam hakovanu stranicu. Hocu tom liku da hakujem profil, posto koliko znm, ne mogu je drugacije vratiti. Ne znm tom liku ni mail adresu ni password. Voljna sam da se pomucim i necu odustati... :)


jbg meni su sad ukrali 2 str jednu od 7500 i drugu od 75000 članova i u oba slučaja znam od tih likova fb i opet ništa a za upad na tudji fb je kazna i do 300€ pa ne valja se igrati sa vatrom :(
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
kako se hakuje profil defenitivno nece biti ovdje objavljeno
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2011
Poruka
19
Ne znam gede ovo da napisem pa cu ovde:

Meni u poslednjih nekoliko dana se desavaju vrlo cudne stvari.....

Tj. neki lik mi hakuje profile od mojih prijatelja..dosad je vec troje njih hakovao.

I pokrene chat:

hi
ja mu odgovorim: hi

On meni: Wanna laugh ? )

Izatim mi posalje link od necega kao sto ima veze sa mnom i kao treba da downlodujem nesto,a u tome je u svari virus.

I zatim mi kaze: I'll be back

Veoma cudne pojave....

Dodato posle 39 minuta:
--------------------------------------------------------------------------
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.04.2011
Poruka
85
Aman covece to je jedini nacin da ti hakuje profil i da nemoj staljati da ti komp pamti sifru za fb, Ako hoces da hakujes neciji profil najbolje napravi laznu stranicu za logovanje fb i posalji prijatelju tako ce on pri pokusaju da se loguje da ti ostavi sifru i to je najjednostavnije. sve ostalo ne pije vodu, osim ako ne uspes da mu hakujes mail pa onda se preko njegovog mejla posaljes zahtev za ponovnu sifru ...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Na forumu su strogo zabranjeni hack tutorijali i objasnjenja o istom stoga molimo vas da se to postuje.....Pravila su pravila i toga trebamo se striktno pridrzavati.....

HVALA!!!!
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2011
Poruka
19
Evo sad sam nasao o cemu se radi to je u stvari trojanac:



Kod:
http://www.informacija.rs/Virus/UPOZORENJE-Trojanac-u-porukama-na-Facebook-u-uklanja-antivirus-sa-racunara.html



 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Na forumu su strogo zabranjeni hack tutorijali i objasnjenja o istom stoga molimo vas da se to postuje.....Pravila su pravila i toga trebamo se striktno pridrzavati.....

HVALA!!!!
Svima preporuka (fejsbukovcima ):

1. Potrudite se da ostavite što više privatnih podataka na fejsu

2. Tutorijale za hakovanje imate u forumu Tutorijala, a šta bude nedostajalo imate na internetu.

3. VELIKI POZDRAV!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top