Kako dodati lajk dugme sa brojačem na sajt?

Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
8
Ustvari potreban mi je kod za jednostavno dugme sa brojačem (pokazivačem broja) glasova pored za one koji pritisnu na njega. U suštini to je obično lajk dugme pa može i ono. Nevolja mi je što osim html i css ne znam ni php ni javu koji se mogu naći na google. Ako može neko uputstvo i za njih kako da lako dodam njihove kodove.
 
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
8
Ok, vidim da ne može niko da mi pomogne. Ako negde na drugom mestu nešto iskopam postaviću ovde da se nađe drugom kome bude potrebno.
 
Učlanjen(a)
15.12.2013
Poruka
9
Ako hoces da postavis Like dugme, kod za to ti daje Facebook pa ga samo prekopiras i dodas. Ako zelis da napravis nesto sto funkcionise kao like dugme, tj. da je lajkovanje ograniceno samo na tvoj sajt, tj. samo tvoji korisnici mogu da lajkuju, to je malo komplikovanije jer ti treba ne samo php nego i mysql. Inace, sa znanjem ta dva jezika ne samo da ces moci da napravis like dugme nego i bilo sta drugo sto ti padne na pamet :)
 
Učlanjen(a)
08.08.2011
Poruka
12
Ukoliko koristis CMS imas dosta ekstenzija za brojace, ako ne programiranje ti ne gine. Posalji mi link sajta pa cu ti dalje pomoci. :)
 
Natrag
Top