kako doći do navca bez trunke znoja

Učlanjen(a)
10.02.2013
Poruka
0
Kako doci do novca bez trunke znoja

KAKO DOCI DO NOVCA BEZ TRUNKE ZNOJA

OVO JE DEFINITIVNO SUUUUPER

Nasao sam ovo na jednoj news grupi i odlucio isprobati. Pre par nedelja,pretrazivao sam newsgrupe i naisao sam na clanak slican ovome u kojem je pisaloda mozete zaraditi hiljade dinara u samo PAR NEDELJA sa samo malim ulogom od300 din! Pomislio sam, "Da bas, ovo mora da je prevara!" no kaovecina nas, bio sam znatizeljan, pa sam nastavio s citanjem.

Kako god, pisalo je da posaljete 50 din svakoj od 6 imena i adresa koje su bileu tom clanku. Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na 6, teposaljete taj clanak na najmanje 50 newsgrupa. (Ima ih na hiljade). Nema kvake,to je to. Pa sam nakon malo razmisljanja, i savetovanja s suprugom, odlucio pokusati.Mislio sam "Sta imam da izgubim osim 6 markica i 300 din, zar ne?"Zatim sam ulozio tih bednih 300 din I POGODITE STA!? u roku od 7 dana, poceosam dobijati novac postom! Bio sam zaprepasten! Pomislio sam da ce se tim bitiubrzo gotovo, ali novac je neprestano pristizao. U prvoj nedelji, zaradio samoko 800 din. Evo u drugoj nedelji sam i zaradio sam oko 8 000 din a novac josludacki pristize. To sve sigurno vredi 300 din, i 6 markica!! Sada cu Vam recina kojem principu ovo radi i jos vaznije, ZASTO radi... Osim toga, pobrinite seda imate isprintanu kopiju ovog clanka SADA, tako da bi mogli proveravati nekeinformacije usput. OBECAVAM Vam da ako tacno pratite moje upute, zaradjivacetevise novca nego sto ste ikada mogli radeci nesto tako lako! NASTAVITE CITATI DABI STE DOZNALI KAKO OVO RADI!!! PREDLOG: Procitajte ovu celu poruku pazljivo!Sledite jednostavna uputstva i gledajte novac kako dolazi! Lagano je. Legalnoje. MOLIM VAS, VERUJTE MI, ZELIM VAM DOBRO!!! A, Vas je ulog samo 300 din (Pluspostarina na samo 6 koverti...samo jednom...bez ponovnog slanja poste) VAZNO:Ovo nije prevara; nema laznih obecanja; nije ilegalno; i 99 posto nijeriskantno - stvarno funkcionise! Ako je odanost sledecim uputstvima, dobijaceteizvanredne prihode. SAMO NASTAVITE CITATI!! MOLIMO VAS Sledite ova uputstvaTACNO, i 80 000 ili vise mogli bi biti vasi u roku od 20 do 60 dana. Ovajprogram ostaje uspesan radi ISKRENOSTI I POSTENJA ucesnika. Molimo Vasnastavite njegov uspeh pazljivo prateci i postujuci uputstva. Sada cete postatideo Postanskog poslovanja. O ovom poslu Vas proizvod nije cvrst i opipljiv, onje usluga. Vi ste u poslu razvijanja Postanskih lista. Mnogo udruzenja radoplaca velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista jesekundaran prihodu koji se zaradi od ljudi kao sto ste Vi i ja koji traze da ihse ukljuci u tu listu.

Ovo su 4 koraka do sigurnog uspeha:

KORAK 1: Nabavite 6 odvojenih papirica i napisite sledece na svaki papiric:"PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST". Sada uzmite 6 novcanica od 50din i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirica tako da se novcanica ne moze videtikroz kovertu (radi sprecavanja kradje). Zatim, stavite jedan papiric u svaku od6 koverti i zatvorite ih. Sada bi ste trebali imati 6 zatvorenih koverti, svakusa papiricem na kojem je iznad napisana fraza, Vasim imenom i adresom, inovcanicu od 50 din. Ono sto Vi radite je da cinite uslugu. OVO JE SIGURNOLEGALNO! Vi zahtevate zakonitu uslugu i placate je! Kao vecina nas bio sampomalo skeptican i pomalo zabrinut o legalnim pogledima svega toga. Pa sam iproverio sa U.S. Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to zaistalegalno. Posaljite tih 6 koverti na sledece adrese:

1.) Slobodan Mrkajic, Bul. Brigadira Ristica B1 4/36, 23000 Zrenjanin, Srbija

2.) Dioisi Rudolf, Vojvodanska 176, 21213 Zmajevo, Srbija

3.) Atila Lukac, Kotorska 98, 21000 Novi Sad, Srbija

4.) Vladimir Markovic, Svetog Serafima Sarovskog 3 / 2, 11273 Batajnica, Srbija

5.) Ana Mladenovic, Kej 29.decembar 14/14, 18000 Nis, Srbija


6.) Ljiljana Dučić, Radovci bb, 31210 Požega


KORAK 2 :Sada izaberite ime pod 1 sa liste koju vidite iznad i maknite ga saliste, pomaknite ostala imena prema gore (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd...) idodajte SVOJE ime pod brojem 6 na listi.

KORAK 3: Promenite u clanku sve sto trebate, no gledajte da clanak ostaneslicniji originalu sto je vise moguce. Sada, posaljite svoj prepravljeni clanakna najmanje 50 newsgrupa. (Mislim da ima priblizno 24,000 grupa) Vi samotrebate 50, no zapamtite, sto ih vise posaljete, to vise novca zaradite!) Ovoje savrseno legalno! MOLIM VAS,VJERUJTE MI. Ako ste sumnjicavi u vezi ovoga,pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postal lottery zakona. Imajtekopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, prodjite sve ponovno,i ponovno. MOLIMO VAS ZAPAMTITE da ovaj NACIN ZARADE ostaje uspesan radiISKRENOSTI I POSTENJA ucesnika i njihove pazljive posvecenosti uslovima. Uzmiteto ovako: Ako ste posteni, program ce se nastaviti i novac koji dobivaju mnogidrugi doci ce i do Vas. Mozda zelite zadrzati imena i adrese poslane Vama, bilona racunaru ili na papiru i cuvati beleske koje Vam ljudi posalju. To POTVRDUJEda Vi zaista cinite uslugu. (Takodje, bi mogla biti dobra ideja da zamotatenovcanice od 50 din u tamni papir da bi ste smanjili rizik postanskih lopova.)Vase ime ce se pomerati na listi geometrijski, pa kada Vase ime dodje do 1pozicije dobijacete hiljade dinara u CASHu!!! Kakva prilika za samo 300 din (50din za svakog od 6 osoba napisanih na listi). Posaljite ih sada, dodajte svojeime na listu i Vi ste u poslu!

KORAK 4: UPUTSTVA ZA KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU Korak 1) Ne trebate ponovnopisati ovo celo pismo da bi ste ga poslali. Samo stavite kursor na pocetakpisma i povucite kursor na dno ovog dokumenta, izaberite 'copy' iz edit menija.To ce kopirati celo pismo u memoriju racunala. Korak 2) Otvorite prazan'notepad' dokument i stavite kursor na vrh prazne stranice. Iz 'edit' menijaizaberite 'paste'. To ce preslikati kopirano pismo u 'notepad' da biste moglidodati svoje ime na listu. Korak 3) Spremite svoj novi notepad dokument kao.txt dokument. Ako zelite poslati drugaciji clanak, uvek cete imati tajdokument koji mozete obradjivati. Korak 4) Pokrenite 'Netscape' ili 'InternetExplorer' pokusajte potraziti razne newsgrupe (on-line forume, oglasne table,chat stranice, rasprave...) Cilj vam je da stto vise ljudi procita clanak!Korak 5) Posetite te stranice i posaljite ovaj clanak kao novu poruku tako dakliknete na prazninu i izaberete 'paste' iz 'edit' menija. Ispunite 'Subject',to ce biti naslov koji ce svi vidjeti dok ce pregledavati liste posiljaka oodredjenoj grupi, kliknite na 'post message' dugme. Gotovi ste s prvim!

Cestitam...TO JE TO! Sve sto trebate je otici na razne newsgrupe i poslaticlanak, kad Vam udje u stos, trebat ce Vam oko 10 sekundi za svaku newsgrupu!ZAPAMTITE, U STO VISE NEWSGRUPA POSALJETE, VISE CETE NOVACA ZARADITI! To jesve! Pocecete dobijatii novac u roku od par dana! EVO KAKO 300 DINARA POSTANENEKOLIKO HILJADA!! Od 50 posiljaka, recimo da dobijete samo 5 odgovora (vrloredak primer). Zaradili ste 250 din sa svojim imenom na 6 mestu na pismu. Sada,svaki od tih 5 osoba koji su Vam poslali 50 din naprave MINIMUM 50 posiljaka,svaki sa Vasim imenom 5 i samo 5 osoba odgovori na originalnih 5, to je jos 1300 din za Vas, Sada svaki od tih 25 naprave 50 MINIMUM posiljaka sa Vasimimenom na 4 i samo 5 odgovora svaki, dobijacete prihod od 6 250 din! Sada, setih 125 osoba okrece i posalje MINIMUM 50 sa Vasim imenom na 3 i dobiju samo 5odgovora svaki, dobijacete prihod od 31 250 din! OK, e sada je onaj zabavandio, svaki od tih 625 osoba posalje MINIMUM 50 pisama sa Vasim imenom na 2 isvaki od njih dobije samo 5 odgovora, koji su Vam doneli 156 250 din!!! E sad tih3 125 osoba ce svi dostaviti ovo pismo na 50 newsgrupa sa Vasim imenom na 1 iako jos uvijek 5 osoba po 50 newsgrupa reagira dobivate 781 250 din! Saoriginalnim ulogom od SAMO 250din! NEVEROVATNO! Kada Vase ime vise nije nalisti, samo uzmete poslednju posiljku u newsgrupi, i jos jednom posaljete250din imenima na listi, stavljajuci svoje ime ponovno na broj 6. Te ponovnopocnete slati posiljke na newsgrupe. Stvar koju treba zapamtiti je da lishvacate da se hiljade ljudi spaja na internet i cita clanke svaki dan? BAS KAOI VI sada!! Pa, da li sebi mozete priustiti 250 din i videti da li stvarnodeluje?? Mislim da, da... Ljudi su govorili, "Sta ako je plan izigrannitko Vam ne posalje novac? Pa sta! Koje su sanse da se to dogodi kada postojimnogo novih, postenih korisnika i novih postenih ljudi koji se prikljucujuinternetu i newsgrupama svaki dan i zeljni su pokusati? Procjenjuje se da je 20000 do 50 000 novih korisnika, svaki dan, sa hiljadama onih koji se spajaju upravi internet. Zelim Vam uspeh i zaradu mnogo novca.

 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2011
Poruka
5
Laz.
Vidjao sam ovo jos pre 1 godinu dana i u komentarima su pisali da je prevara.
 
Član
Učlanjen(a)
07.02.2013
Poruka
12
100% prevara...
Zna se šta naš narod kaže "Nema 'ljeba bez motike"
 
Učlanjen(a)
21.02.2013
Poruka
0
Veoma dobro smishljena prevara....ali prevara....''NEMA SRECO LEBA BEZ RADA I MOTIKE'' :welcome:
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
20
ове гов*арске шеме би требало једном за свагда побрисати, а иницијаторе поапсити, је који год форум да отвориш сви те убеђују да будеш овца.

А да одговорим на тему, једини начин да дођете до новца без зноја је неки добар антиперспирант, натопите се лепо испод мишке кад пођете у крађу банкомата или банке, остало знате и сами..... :assassin:
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.512
ko ima mozga i zna da ga koristi nije mu nikakav problem da zaradi bez trunke znoja
 
Natrag
Top