Kako dobiti batine na ''Skrivenoj kameri''

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Većina ljudi obožava da gleda ''Skrivenu kameru'', posebno trenutak kada se nasamarenoj osobi kaže da je sve to bilo jedna šala. Postoje stvari, međutim, koje jednostavno nisu za šalu.
Tako je ekipa ''Skrivene kamere'' napravila šalu, tako što je jednom gospodinu iscrtala kola. Glavni ''glumac'' verovatno nije ni sanjao da će, umesto psovki i ljutnje ''žrtve'', zapravo dobiti dobre batine.



95568_skrivena-kamera_f.jpg

Neki ljudi ne vole kada im diraš automobil...

Čovek je bacio na zemlju člana ekipe i počeo da ga udara. U jednom trenutku, ''glumac'' ga je konačno zaustavio i uperio prstom na kameru, objasnivši mu da je sve šala i da je uhvaćen na ''Skrivenoj kameri''.
To je, međutim, dodatno razljutilo vlasnika automobila...


Vesti online
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
Pa, ako je dotični lik u odelcetu pre toga izlašao iz poreske uprave, npr. i nagazio na ovakvu situaciju, ništa čudno. smile3
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ako mu je ovo kap koja je prelila casu, ne cudi me ....:lol:......
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Zvuk je loš ali bih rekla da su ovo italijani. Ako su oni onda me ne čudi pošto su oni ekstremno nebaždareni što se tiče skrivenih kamera. Više puta sam ih gledala i neviđeno preteruju.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Mislim da nisu Italijani. Tacno je da Italijani preteruju, ali i mnogo puta naprave dogovor sa svojom zrtvom.
 
Natrag
Top