Kako da znate da ste spremni za zajednički život

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.998
Jeste, pa mu delovi ne rade kako treba. :)
A nekad nije ni on, nego zataje "kablovi".
Ne mogu da se setim ko je rekao: "Nervi su kao električne instalacije. Prenose nešto, ne sebe".
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Није ни битно ко је шта рекао... Свакоме је дат делић Истине, па само њиховим слагањем и повезивањем, можемо се Истини приближити... Читав свет је састављен од енергије, и у малој мери од материје... А ми ни о тој материји ништа не знамо. Енергија је, тек, миљама далеко... :)
Мени је све то прекрасно... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.998
I onda kažeš da ne pratiš trendove. A zvučiš kao da si prošao sve moguće radionice modernih tehnika o samopomoći. :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
На трендове гледам као на нешто што је популарно, па привлачи својим изгледом и својом сликом стварности...
Упознавање себе често није тако привлачно, па се не може убројити у трендове... Тако ја гледам на ствари... И само се питам- хоћу ли икада себе упознати...? :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Свестан сам тога. Наравно да настављам, само што ми то више и не представља неки труд, већ само задовољство... :)
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Тако некако... Аутоматски сваки, евентуални, проблем, видим у себи а не изван себе... То је огромно сазнање...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.998
Jeste. I ja sam pre par godina došla do tog saznanja i prihvatila ga kao takvo, da sam samo ja odgovorna za sve u vezi sa mojim životom.
Kad sam se susrela sa ho'oponopono tehnikom, koja nije tema ova priče. Ccccccc... :D
 
Učlanjen(a)
20.02.2013
Poruka
535
Па, када логично размислиш, увек је тако... Само, једно упозорење што се техника тиче, ниједна није добра, ако је сконцентрисана на резултат. А већина их је таква, па опрезно са тим...
Ако треба да нађемо везу између техника и теме, није проблем... o_O
 
Natrag
Top