Kako da uklonim WinRAR password?

Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Spakovao sam fajlove od 12GB u RAR, postavio password, a nisam ga upisao. Pokušavao se sjetiti, lupetao sve moguće password-e koje inače stavljam i ništa... Gledam neke gluposti u vezi sa tim na Youtube i kojekakve programe sam probao ali nema dobrog rješenja... Ako neko zna za kakvu foru, molio bih da mi pomogne.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Najbolja fora ti je da napraviš drugo pakovanje (prvo zapiši pass), a to staro obriši.

Drugo: Kako je moguće ovo: postavio password, a nisam ga upisao. Koliko je meni poznato da možeš nešto postaviti ali ti traži i upis. Vjerojatno si negdje nešto zajebao.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Spakovao sam fajlove od 12GB u RAR, postavio password, a nisam ga upisao. Pokušavao se sjetiti, lupetao sve moguće password-e koje inače stavljam i ništa... Gledam neke gluposti u vezi sa tim na Youtube i kojekakve programe sam probao ali nema dobrog rješenja... Ako neko zna za kakvu foru, molio bih da mi pomogne.

Pa ako se secas koliko je dugacak bio npr 4 karaktera onda mozes probati dictionary brute force metodom programom koji je namenjen za te stvari!
Mada mogu ti reci da od toga manje vise nema nista zavisi kakvu masinu imas to zna da potraje i po nedelju dana i vise i to na bas jakim masinama i na kraju da ga ne razbije!
Tako da mozes da se oprostis od toga kao sto rece ocalinko!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Spakovao sam fajlove od 12GB u RAR, postavio password, a nisam ga upisao. Pokušavao se sjetiti, lupetao sve moguće password-e koje inače stavljam i ništa... Gledam neke gluposti u vezi sa tim na Youtube i kojekakve programe sam probao ali nema dobrog rješenja... Ako neko zna za kakvu foru, molio bih da mi pomogne.
Mozda si ga sa tolikim pokusajima i zakljucao,jos vise,pa iako bi se setio sad prave lozinke,teko bi otvorio.Kada se rade takve stvari treba upisati lozinku i to na vise mesta,da jednu ne bi zagubio.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Znam ali ja sam bosanac :) Sreća je da sam našao fajlove, nisam ih obrisao nakon zipovanja...
Znači, riješen je moj problem ali ako neko ima sličan - ko zna za dobar način ili bilo kakav u ovakvim situacijama, neka uputi druge. Pozzz za sve.
 
Natrag
Top