Kako da resim ovo ???

Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
37
ovako........igram cs 1.6 i sad kad udjem u neki server pojavi mi se ovo..WARNING:cl_flushentitypacket...a ping (odnosno latency) mi je normalan-oko 15...kako da resim to ??????
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2009
Poruka
44
Ustvari izgleda da ovo ima veze sa konekcijom evo pogledaj ovde ima diskusija o tome
Kod:
http://gamers.ba/forum/1/47314/problem-cl-flushentitypacket/
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Probaj malo po netu traziti taj packet..... Problem ti je sa konekcijom.. Jel tako na svim serverima ili nekim odredjenim
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
11
imas problem sa konekcijom nema veze sa pingom

koje servere koristis nase ili strane ima gde je prebukirano i moras da sacekas dok neko neodustane
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
37
koristim nase servere,i to se desava na VECINI,ali ne na svim serverima......a nema veze koliko ima igraca...na jednom severu igram 7 na 7 bez problema,a na vecini nemogu ni 1 na 1 da igram
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
koristim nase servere,i to se desava na VECINI,ali ne na svim serverima......a nema veze koliko ima igraca...na jednom severu igram 7 na 7 bez problema,a na vecini nemogu ni 1 na 1 da igram

ja mislim da se to desava zbog samog Couner-a, probaj da skines neki drugi i instaliras ponovo.
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
37
skinuo sam 5 kantera,i opet isto.......nece da radi pa nece... :(

Dodato posle 8 Sati 44 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

e ljudi,mislim da sam shvatio u cemu je problem,ali neznam kako da ga resim......ovako : u mojoj zgradi ima jos nekoliko ljudi koji isto koriste net,kao i ja.......pa mislim da oni uzimaju malo od brzine neta....pa jel postoji neki nacin da izolujem moj kompijuter od njihovih ???
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top