kako da preuzmem ova videa

Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
To je tvoje misljenje.
To nema veze sa mojim ili bilo čijim mišljenjem. To je pitanje logike.
Uvek je prednost kada imaš uvid u suštinu nečega u odnosu na zatvoren sistem. Kod zatvorenih sistema (proizvoda) nikada ne znaš šta ti je još "ponuđeno" osim deklarisanog.

IDM mogu smatrati dobrim proizvodom, ali mu ne mogu verovati da radi samo to što je proizvođač naveo. Pogotovo ne u današnje vreme ...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
To nema veze sa mojim ili bilo čijim mišljenjem. To je pitanje logike.
Uvek je prednost kada imaš uvid u suštinu nečega u odnosu na zatvoren sistem. Kod zatvorenih sistema (proizvoda) nikada ne znaš šta ti je još "ponuđeno" osim deklarisanog.

IDM mogu smatrati dobrim proizvodom, ali mu ne mogu verovati da radi samo to što je proizvođač naveo. Pogotovo ne u današnje vreme ...
Opet tvoja licna stvar.Zasto bih ja verovao tvom downloaderu,a radio sam nekada i s njim.I nije istina da se ne vidi da li je jos sta ponudjeno uz IDM.Ko zna on ce ga instalirati uvek kako treba,ko ne zna neka uci.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2011
Poruka
460
Opet tvoja licna stvar.Zasto bih ja verovao tvom downloaderu,a radio sam nekada i s njim.
Imam utisak da ne razumeš poentu open source-a.

I nije istina da se ne vidi da li je jos sta ponudjeno uz IDM.
Ko zna on ce ga instalirati uvek kako treba,ko ne zna neka uci.
Imam utisak da ne razumeš razliku između onoga što je deklarisano i onoga što nije deklarisano od strane proizvođača, tj. onoga što je nevidljivo za korisnika (i instalaciju).
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Imam utisak da ne razumeš poentu open source-a.


Imam utisak da ne razumeš razliku između onoga što je deklarisano i onoga što nije deklarisano od strane proizvođača, tj. onoga što je nevidljivo za korisnika (i instalaciju).
Los ti utisak.Opet tvoje misljenje.
 
Natrag
Top