Kako da prebacim snimke sa kamere na Kompjuter

Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Kamera je Canon - Legria fs305 imam sve prikljucke ali ne znam kako da prebacim snimke mislim da treba neki program ali koji to ne znam. Imam Windows 7 os. Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Kamera je Canon - Legria fs305 imam sve prikljucke ali ne znam kako da prebacim snimke mislim da treba neki program ali koji to ne znam. Imam Windows 7 os. Hvala unapred.
Verovatno si dobio Cd uz kameru i sa nje instaliraj drajvere i program za vezu kamere i kompa.Ako nemas nekim slucajem,upisi u pretrazi tacan naziv tvoje kamere i izaci ces na sajt,gde bi trebalo da ima taj program.Skini ga i instaliraj.Mada i ja imam kameru i kada je prikljucim izadje mi u task baru obavestenje da je prikljucen novi hardver.sacekam par minuta i sami drajveri se skinu i uspostavi se konekcija izmedju kamere i kompa.Evo adresa pa probaj ove drajvere:
Kod:
http://www.support-and-drivers.com/download.php?mid=120632
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Verovatno si dobio Cd uz kameru i sa nje instaliraj drajvere i program za vezu kamere i kompa.Ako nemas nekim slucajem,upisi u pretrazi tacan naziv tvoje kamere i izaci ces na sajt,gde bi trebalo da ima taj program.Skini ga i instaliraj.Mada i ja imam kameru i kada je prikljucim izadje mi u task baru obavestenje da je prikljucen novi hardver.sacekam par minuta i sami drajveri se skinu i uspostavi se konekcija izmedju kamere i kompa.

Hvala puno na odgovru pokusacu kako ste mi napisali.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2009
Poruka
114
Instalirao sam drajvere i program za preuzimanje snimka koji je bio na drugom diskom tu sam se najvise zadrzo zato sto nisam pored svega znao da prebacim snimak i posle duzeg mucenja uspelo mi je da prebacim preko tog programa na komp. Eto to je to... hvala jos jednom na pomoci.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Instalirao sam drajvere i program za preuzimanje snimka koji je bio na drugom diskom tu sam se najvise zadrzo zato sto nisam pored svega znao da prebacim snimak i posle duzeg mucenja uspelo mi je da prebacim preko tog programa na komp. Eto to je to... hvala jos jednom na pomoci.
Drago mi je da si uspeo.
 
Natrag
Top