Kako da povratim Facebook nalog

Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Glupog li naslova, majko... Evo o čemu se radi. Neko je maznuo (ne znam ko i kako) FB nalog od supruge i pisao razne gadosti našim prijateljima i familiji. Nekima smo uspjeli objasniti, nekima baš i ne, jbg... Tragedija je u tome što je gmail na koji je FB nalog registrovan Google odavno ugasio, jer nije ni korišćen, uopšte. Možda 10 godina niko nije ušao na njega, ne znam... Probao sam isti gmail napraviti, kontam kad već nije aktivan i kad su ga ugasili ali ne može. Pisao sam Google podršci, još nema odgovora.
Sve smo opcije probali i na kraju uputili poruku FB podršci, a oni najnormalnije uzvratili kako nam ne mogu pomoći ako nemamo pristup tom gmail-u. Čak sam im u dodatnoj poruci napisao molbu da ga ugase i poslao nekoliko ''screenshot'' koji su nama rođaci poslali da vidimo šta je neko pisao i nije vrijedilo. Ja ne mogu da vjerujem koliko ih nije briga! Znam da je ranije bila ona opcija da se preko prijatelja to vrati i preko sigurnosne provjere. Ne bi bio problem da to funkcioniše ali ne funkcioniše kao nekad. To je stvarno bilo cool, ne znam zašto su to uklonili kao opciju, kreteni... Zna li neko, ima li bilo ko ideju kako da se povrati nalog ili ugasi, bilo šta? Ako ništa, bar da ga ugasimo što prije i neka pravi drugi, a štetu ćemo nekako peglati... Svaka ideja je dobrodošla.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Ukoliko facebook podrska ne moze da pomogne onda verovatno ne postoji nacin. Kazite prijateljima da prijave account i facebook ce ga blokirati. Vama ostaje mogucnost da napravite novi accounti ovaj put sacuvajte email.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Hvala na odgovoru. Otprilike će tako i biti. Meni je nevjerovatno da su ukinuli opcije verifikacije preko prijatelja i kako je to već išlo ali šta da se radi. Ode 10 godina nečijeg truda i FB ''života'' :)
Mislim, toliko su ga osigurali da korisnik ne može ništa ako se ovakvo nešto desi, a gledam po Youtube i nekim forumima kako ljudi upadaju na tuđe naloge, to nisu zaštitili... Naravno, ne pada mi na um da to pokušavam, nije vrijedno cimanja te vrste.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Ne razbiram da ste se 10 godina "trudili" a niste verifikovali mobilni broj na taj fb nalog....
 
Natrag
Top