Kako da otklonim Genius Microsoft software

Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
25
Na kompjuter (kod unuka) instalirao se Microsoft Genius Software (ima crn ekran sa jednu zvezdicu dole desno)
Takodje svakih 10-tak minuta komjuter zeli da se restartira jer si pravi neke update.....:(
Kako da otklonim ovo, a da ne preinstaliram komjuter?
Znam da moze.....jer pre neki mesec i kod mene se sam instalirao Genius....jedan decko dao mi je upatstvo kako da ga otklonim sa komjutera....no nazalost nisam zapisla postupak.....:(
Takodje zanima me dali ce hteti i tada svaki 10 minuta da se restartira?
Hvala puno.....:)
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
25
koji je windows xp ili neki drugi.

ako je xp skini ovo RemoveWGA


evo ti link

Free RemoveWGA Download

pokreni , poslije restart kompa i nema geniuna . poslije namjesti da te pita sta ces da uploadujes nedaj mu da to automatski radi.

Kada sam otklanjala sa mog komjutera Genusa radila sam preko sistem (registra).....a sad cu da probam ovaj program....pa nadam se da ce mi uspjeti....:)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Kod:
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/RemoveWGA.shtml
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nakon sto otklonis genuine idi desni klik na my computer>properties>automatic updates i cekiraj opciju Turn off automatic updates. Nakon toga ides na start>control panel>administrative tools>services>tu pronadji automatic updates>desni klik>properties i startup opciju promijeni na disabled i nikad vise ti se nece upaliti automatic updates. i jos ako hoces ugasi i security centar na isti nacin u servisima. srecno
 
Natrag
Top