Kako da nazovem sajt (forum) !? . . .

Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Potrebna mi je pomoc zelim da otvorim sajt sa forumom vezan za video igre :D ...... ali nzm kkao da ga nazovem sve sto mi se svidja vec je zauzeto :D ......

domen bi bio .COM ...... pa da vidim vase predloge

MOLIM SVE UCESNIKE U PREDLAGANJU DA PRE NEGO STO PREDLOZE NESTO KUCAJU U PRETRAZIVACU DA VIDE DAL" TO POSTOJI! ...... hvala :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Potrebna mi je pomoc zelim da otvorim sajt sa forumom vezan za video igre :D ...... ali nzm kkao da ga nazovem sve sto mi se svidja vec je zauzeto :D ......

domen bi bio .COM ...... pa da vidim vase predloge

MOLIM SVE UCESNIKE U PREDLAGANJU DA PRE NEGO STO PREDLOZE NESTO KUCAJU U PRETRAZIVACU DA VIDE DAL" TO POSTOJI! ...... hvala :)

Reklamiranje foruma je zabranjeno...Tako da nesmes napisati ime tvog foruma u post-u...
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Izvini nisam znao :S ...... samo sam trazio savet ..... ne reklamiram nikoga !!!
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
75
Potrebna mi je pomoc zelim da otvorim sajt sa forumom vezan za video igre :D ...... ali nzm kkao da ga nazovem sve sto mi se svidja vec je zauzeto :D ......

domen bi bio .COM ...... pa da vidim vase predloge

MOLIM SVE UCESNIKE U PREDLAGANJU DA PRE NEGO STO PREDLOZE NESTO KUCAJU U PRETRAZIVACU DA VIDE DAL" TO POSTOJI! ...... hvala :)
Sta konkretno hoces, na kom jeziku ce biti sajt/forum ili sta vec?
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Dzoni reg. sam domen xD .... sad mi treba omoc? ..... kako da aktiviram licencu za Adobe Dreamweaver cs4 ?
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
tnx brate ali vec sam reg. sajt :D ...... necu da pisem da nebih dobio ban :D .... ako te interesuje obrati mi se PP :D ...
 
Natrag
Top