Kako da napravim privatni radio chat!!!

Član
Učlanjen(a)
12.03.2010
Poruka
5
Postovani volio bi da imam svoj privatni radio cat,pa vas molim da mi pomognete ako moze kako da to napravim,da pustam na radiju muziku i da mozemo cetovati,da mi postavite linkove od svega sta mi treba pa da pogledam.
Unapred Vam zahvalan!!!
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=EDm8JkcmA84]YouTube - How to make a FREE Internet Radio Station[/ame]
 
Član
Učlanjen(a)
12.03.2010
Poruka
5
Hvala vam na pomoci!!!
Jos jedna pomc...gde mogu da nadjem besplatni server...cuo sam da ima i ta varijanta bio bih Vam zahvalan!!!
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
1
javi se na fb predrag kostadinovic ili na moj mob 0638384638 napravicu ti sve na fb imam sliku od velikog brata

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

a mozes da me kontaktiras i putem skajpa ukucaj u pretragu predrag kostadinovic pise ruma hrtkovci
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.01.2010
Poruka
25
Zna li neko da me uputi na neki dobar tutorial o flash-u i html-u, ali da mogu da pronadjem samo ono sto me zanima.
Intresuje me koko mogu da na sajt ubacim chat kao na fb i igricu rage 3, ali tako da je izmenim, nesto kao world of worcraft samo preko mog kompjutera i da bude 2d, a ne 3d.
Trebao bih izmeniti
Rage 2! – Download | ahkong.net i Rage 3! – Download | ahkong.net tako da mogu igrati online u dvoje i pricati preko chat-a i mikrofona sa drugim igracem.

Hvala u napred. :)
 
Učlanjen(a)
04.11.2010
Poruka
1
Postovani volio bi da imam svoj privatni radio cat,pa vas molim da mi pomognete ako moze kako da to napravim,da pustam na radiju muziku i da mozemo cetovati,da mi postavite linkove od svega sta mi treba pa da pogledam.
Unapred Vam zahvalan!!!

ima kompletno rjesenje za radio cak besplatan sms servis itd. Web Radio a sto je naj vaznije odgovaraju i na nasem jeziku.

nadam se da sam malo pomogao pozdrav.
 
Učlanjen(a)
27.11.2010
Poruka
1
[DRAGAN MILOSEVIC=njuskalo;303311]Postovani volio bi da imam svoj privatni radio cat,pa vas molim da mi pomognete ako moze kako da to napravim,da pustam na radiju muziku i da mozemo cetovati,da mi postavite linkove od svega sta mi treba pa da pogledam.
Unapred Vam zahvalan!!![DRAGAN MILOSEVIC]
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2011
Poruka
2
svi koji zele da imaju svoj radio chet nek se jave kod mene pomoci cu svima na skajp kontakt predrag_kostadinovic ruma hrtkovci
 
Natrag
Top