Kako bi izgledao vas idealan dan?

Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Ustanem i da legnem odmoran, a da nisam ni svestan sta mi se sve dogodilo tog dana ....
 
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
12
Dobiti idealan posao u Sidneju, Nujorku, Amsterdamu...Doći u svoj stan od 200m2, lepo uređen enterijer. Pomaziti svoju decu koja spavaju, dok ih pazi bebisiterka (dovoljno ružna da mi ne zavodi muža)...Nahraniti psa koji ima svoju korpicu. Otići pod tuš, gde se tušira muž...voditi ljubav sa njim na satenskim pokrivačima...slušati romantičnu, italijansku muziku...Naručiti neku hranu lepu i cveće...zatim izaći na neku večernju kulturnu manifestaciju - pozorište, galerija...Završiti u nekom veselom klubu, zatim otići svom toplom domu...Umorni oboje i srećni što ljubav se ogleda u našim pogledima nežnosti i strastvenim poljupcima, baš kao i prvog dana. Ništa od onog što imamo materijalno, ne sme nas promeniti emocionalno.:give_rose::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Idealan dan mi je kad nemam obaveza,provedem slobodno vreme kuci u mirnoj atmosferi...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Recimo, ustanem oko podneva, odmorna i raspoložena, nemam nikakvih obaveza,... onda prošetam po gradu, kupim sebi nešto lepo,... zatim, se ponovo vratim kući, pustim muziku koju volim, leškam i uživam.. ...yes3
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kako bi izgledao moj idealan dan...Hm...Odem do grada, zaustavim se ispred kioska da kupim novine i ugledam ''grebu'' i rešim da kupim i jednu ''grebu'', čisto onako iz zezanja. Pokupim novine i prilikom silaženja na trotoar, sudarim se sa meni dragim ljudima. Odemo na piće, razmenimo brojeve mobilnih (jer se dugo nismo sreli), lepo se ispričamo, razmenimo mišljenja..., jedni od druguih saznamo o nekim drugima ljudima...itd. Zadovoljno odlazim kući...Prilikom ulaska u kuću, shvatim da sam uz novine kupila i ''grebu'' i rešim da to ''ogrebem'', pa da bacim kartončić, međutim, ogrebem baš veliki ''dobitak''...:roll:
Naravno, ovo iznad nije idealan dan, to je deo mašte većine...:)

Za mene je idealan, svaki dan kada sam raspoložena, zdrava i okružena meni dragim ljudima...Kada imam takve okolnosti, onda mi je sve lako...
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2011
Poruka
65
S obzirom koliko mi se sad spava i koliko sam umorna idealan dan bi provela spavajuci i sanjajuci.
 
Natrag
Top