Kafica po meri horoskopskog znaka

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Kafica po meri horoskopskog znaka

Blic žena

Koji od znakova Zodijaka voli na brzinu da popije espreso, a kome je važno i to s kim kafeniše, saznajte iz našeg malog astro vodiča i proverite da li smo pogodili vaš ukus.





3760_astro1-kafa-dreamstime_f.jpg

Ovan
Ovaj vatreni znak je uvek u žurbi, ali ne propušta da obezbedi omiljenu duplu dozu i da je, uz posao, gustira satima.

Bik
Bikovi su vladari materijalnog sveta i veliki hedonisti. Zato vole kapućino - jednostavnost i luksuz u istoj šolji.

Blizanci
Po prirodi su neodlučni, zato je Blizancima najteže ugoditi. Možda bi danas duplu kafu s malo mleka, ili bez mleka, ili bez kofeina...

Rak
Klasična kafa za Raka tradicionalistu. Važno je da je ovaj nežni znak opušteno pijucka dok je udobno zavaljen u fotelji.

Lav
Lavovi vole da se prikažu u najlepšem svetlu, pa je i ovo prilika da pokažu koliko su ekstravagantni. Jedan makijato, molim!

Devica
Uopšte nije važna vrsta kafe, bitno je da se pije u društvu. Što više prijatelja, lep ambijent i Devica će uživati u svakoj kafi.

Vaga
Za Vagu kažu da sve odluke u životu prvo odmeri. Kad je reč o kafi, Vaga ima odličan balans − pije kafu s mlekom.

Škorpion
Malo Škorpiona uživa u samom napitku, ali kafu rado piju jer vole sam ritual biranja, spremanja, dodavanja mleka, čokolade...

Strelac
Kad god Strelcu zatreba malo više uzbuđenja u životu, trebalo bi da naruči dobru ajs-kafu s ukusom karamela.

Jarac
Jarac je vredan i ne voli da gubi vreme. Hoćemo li na kafu? Da, ali samo na kratak espreso, na brzinu.

Vodolija
Ko zna šta biste čuli kad biste pitali Vodoliju. Možda da ne shvata u čemu je draž kafe. Ili će jednostavno da vam ponudi čaj od malina.

Ribe
Iako su maštovite i kreativne, Ribe ne inspirišu različiti ukusi kafe. Vole jednostavnost. Dakle, mala crna, bez ikakvih kerefeka.


 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Pa sta znam. Ja sam BIK i ne volim skoro nista sem nase domace kafe :D
Narocito ne svapsku aparat kafu koja ima ukus kao da je prokisla. Italijanski kapucino - jednom u mesec dana :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Ja sam Vaga i mrzim kafu sa mlekom... obično turim 3-4 kockice šećera i srčem do besvesti :yahoo:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Ja sam Blizančica, i stvarno sam:
Po prirodi su neodlučni, zato je Blizancima najteže ugoditi. Možda bi danas duplu kafu s malo mleka, ili bez mleka, ili bez kofeina...
U kući uvek imam tri vrste kafe (ness, filter i običnu, tursku ili srpsku). I kad pomislim da mi se pije kafa, obično moram da razmišljam a koja.
A kad svratim u neki od kafića koji imaju veći repertoar, tipa "Grinet", "Coffee dream", uh tu već nastaju problemi... mocca, latte, espresso, a možda i čaj... a da li sa kravljim ili sa sojinim mlekom... itd... wacko2


 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Jarac
Jarac je vredan i ne voli da gubi vreme. Hoćemo li na kafu? Da, ali samo na kratak espreso, na brzinu.

Hahaha, nije baš uvek ovako, ali najčešće jeste. Što se vrsta tiče volim da menjam s vremena na vreme, jedino pravilo je da tursku ne pijem uveče jer posle ne mogu da zaspim do pola noći :-|
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
za mene su pogodili mada i ne pijem puno kafe-ribe
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Vaga
Za Vagu kažu da sve odluke u životu prvo odmeri. Kad je reč o kafi, Vaga ima odličan balans − pije kafu s mlekom.

volim da popijem 1-2 "domaće" kafe dnevno mnoogo jake
 
Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
156
Strelac sam, volim kafu s mlekom, nebitno dal je ekspreso,turska il nes... cafe late molim :D
 
Natrag
Top