Kada ste se poslednji put posvadjali sa nekim?

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Ne pamtim...

Generalno se retko svadjam... kazem sta imam i na tome se, za mene, zavrsava prica...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ne znam ni sama..ali skoro nisam..
Kad sam ljuta ja kazem sta imam i idemo dalje..
nema ljutnje...ne volim da se svadjam i raspravljam..
Jednostavno to nije moj stil..sve volim fino i polako..
razgovorom da resim..a to nije svadja vec razmena misljenja.
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Ovo je izgleda organizovana grupacija..:???:

Ne svađam se..kažem ono sto mislim ali..tada govorim tise nego inace
i recnik postaje..slikovitiji
moj pogled tada govori
vise od reci...to su munje i gromovi..
Uglavnom ne nailazim na suvise otpora..
Paralisem ih pogledom..valjda..:???:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ni ja nisam svađalica. Vrlo sam direktna. Sve što mislim, kažem odmah. Ne volim da se foliram, niti foliranje prolazi kod mene.
Ako i dođe do neke svađe, onda obično sa tom osobom nemam šta više da pričam. Valjda postoji i drugačiji način da se nešto raspravi ili da se dođe do istine...

Spadam u one osobe koje kada su ''priterane uz zid'', nemaju dlake na jeziku. Veliki sam psiholog...Tačno znam šta je kome slaba tačka i ako dođe do nekog verbalnog konflikta ( a to je zaista retkost), umem na lep način da kažem pravu istinu svom sagovorniku. A istina ipak najviše zaboli...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ja sam svadjalica...malopre sam se posvadjala s deckom,zapravo i sinoc,i juce...ali problem je sto se MI ne svadjamo JA se svadjam sama sa sobom:???:
Ha kad nervoza spuca a ljudi koji me znaju navikli su da se iskljuce kad mi dodje zuta minuta i sve 5,jer ja ne znam biti ljuta:)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ni ja nisam od onih koji se svadjaju kada im nesto nije po volji, ali kad me neka konstantna stvar nervira iz dana u dan, tada dolazi do prekida filma.. Onda pricam i pricam, sve dok ostali ne prestanu da me slusaju... ali ja rekoh svoje, pa sad...:dntknw:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Malopre...mnogo me nervira kad neko uzima moje stvari bez pitanja i pri tom ih ne postuje...:gun:
 
Natrag
Top