Kada ste se najviše osramotili u životu?

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Evo primjera vrhunske gluposti.Bila sam prvi razred srednje škole i bavila sam se radio-amaterizmom. Išla sam na neko takmičenje u Jajce. Onda sam s društvom otišla u Ilijaš i krenem za Novi, da napokon stignem kući. Odem na autobusku stanicu u Sarajevo i čekam, čekam.Sjedim i čitam knjigu i ne kapiram što nema autobusa i tek poslije ko zna koliko vremena, napokon uključim mozak i pogledam svijet oko sebe, kad ono ,sjedim na dijelu stanice đe samo stižu autobusi. Koji blam, ali je autobus odavno otišao.

Pravila sam se kao da je sve o.k.:)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Bilo je to pre jedno 10-15 god...Bila sam na bazenu sa društvom......Ja sam skočila sa velike skakaonice na glavu. U međuvremenu momak koji je ronio, izranjao je iz vode...Naravno, nije me video da skačem, a i munjevito je menjao pravac, tako da ga ni ja nisam videla sa skakaonice. Pri samom skoku u vodu, nekako sam ga zakačila laktom i ''razbila mu arkadu'' . Imam osećaj, da je ceo bazen bio krvav...Svi su mu prilazili sa upitnim pogledom, tipa :''Umireš li ''?
Do kraja tog leta, nisam više išla na bazen...
To je stvarno bio blam!:(:???::vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mislim da jos nisam dozivela vrhunac svoje gluposti i blama a bilo ih je nebrojeno...
Evo jednog primera od milion..
Podjem ti ja zimus na sankanje sa klincima..neko je poneo sanke ..neko kliska.Deca su se ludo zabavljala..a mi veliki gledali kako oni to sa uzivanjem rade..spustaju se niz padinu sa sve onim slatkim osmesima i rumenim obrascicima...
Posle nekog vremena meni dosadi naravno da to sve posmatram sa strane i resim da se igram sa njima i spustam niz padinu ..sednem na kliska i krenem niz strmo brdo sa sve vriskom od koga se ledi krv u zilama.Na celoj padini je bilo jedno tanano drvce u samom podnozju i ja sam ga nasla jer sam se zalepila bas u njega i sva izlupala..kad sam se okrenula i pokupila po stazi videla sam da mi je klisko ostao jos na vrh brda a sve vreme sam se spustala na sopstvenom turu koji me je boleo danima..danima posle toga.
Ajd bol sam i podnela nekako ali blam da se zakucam u drvo jedno jedino na celoj padini,blam od drugih velikih na tom brdu nikada necu zaboraviti mada su se svi lepo zabavili..nasmejali i pokazivali na mene prstom i kad sam krenula kuci,verovatno su i moje velike oci pri letu i sletu doprinele tome.:vorred:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Auuu, sad sam se sjetila. Ima toga i u vicu, ali je bilo stvarno. Krenula ja na fakultet, avio linija Ćilipi - Beograd i uđem u avion i pošto volim vazduh, instinktivno krenem da otvaram prozor. Srećom, moja namjera se nije mogla prozrijeti, jer se spustila roletna, pa je ispalo kao da sam tako htjela. Imam sreće da mi se zataškaju blamovi.
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Srećom nisam odavno imao neki blam vredan pažnje, ali bilo ih je dosta u detinjstvu.


Blam broj 1: Imao sam 12-13 godina, zet i sestra (koji su desetak godina stariji od mene) su me poveli na more sa njima. U kući pored naše bila je jedna preslatka devojčica, ma prava bombonica, viđao sam je svako pre podne na jednoj plaži (predveče sam išao na drugu gde ona nije dolazila). U popodnevnim satima ona je svakoga dana sedela u dvorištu i čitala neku knjigu, a ja sam, po najvećem suncu, išao po 4-5 puta u prodavnicu, pošto je to bio jedini način da prođem pored nje i odmerim je krišom, a da (kako sam naivno mislio) nikom ne bude "sumnjivo". I tako, primetio sam ja da i ona malo baci pogled, ali prošli bi meseci i da se na mene čekalo, ništa se ne bi desilo (bio sam stidljiv dečak, jbg). :( Jedno veče pogodilo se tako da sam sedeo sam u dvorištu, smarao se (nisam imao drugare tamo :( ), kad na moje potpuno iznenađenje ona prilazi ka kapiji... Ja se tresem od treme i sreće, a ona mrtva hladna: "Primetila sam te ovih dana, jel hoćeš da prošetamo?" Pomislih: "Jok, ti 'oćeš." :mrgreen: I tako ja krenem sa njom bez reči da malo prošetamo, ne znam ni šta smo pričali, samo se sećam da sam svaku grupu koju je spomenula da sluša i ja rekao da obožavam, iako za pola do tad nisam ni čuo. :) Dva sata priče je prošlo kao minut, taman kad sam se malo ohrabrio i hteo da skratim priču, setih se da se nikome nisam javio. Krenemo mi samo da se ja javim, pa da posle nastavimo dalje, kad čujem još sa ulice kako zet psuje, a sestra urla: "Jesi li ti normalan? Gde si bio? Samo što nismo policiju zvali... Pa kako se nikome nisi javio?" Tad sam najbliže u životu bio padanju u nesvest od blama, i taman kad sam pomislio da ne može biti gore, čujem ih kako se obraćaju mojoj nesuđenoj letnjoj curi: "A šta ti čekaš? Ajde beži kući." To im nisam oprostio narednih 6 meseci. :) Sreća u "nesreći" je da sam za 2 dana išao kući. Ne treba ni da napominjem da u ta dva dana nisam išao na njenu plažu niti do prodavnice. :mrgreen: Sad mi je ovo smešno, ali iz ugla jednog klinca to ne da je blam, nego prava trauma. yes3


Blam broj 2: Moj rođendan, peti osnovni, završila se "zabava", krenuo razvoz drugara. Na kraju keva krenula da odveze dve drugarice, a pošto mi se jedna od njih u to vreme sviđala, krenem i ja sa njima. Negde na pola puta ta moja prdne u kolima, keva se u trenutku zasmejala na kratko, a meni blam podjednak kao da sam ja to uradio. Niko ni reč nije progovorio u nastavku puta. :mrgreen:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Pa ja rijetko koju situaciju shvatam kao blam...valjda se stalno blamiram ali sad bas da izdvojim...ako moram...
Imala sam 11-12 godina...Otisla sa drustvom na bazen...a kupaci je bio onaj kao kratka majica...i kada sam skocila u bazen on se podigao...ja onako sva ponosna "ustajem"(jer tu mi je bila simpatija,a ja sam kao riba)...kad vidim sestra mi nesto pokazuje ocima ...ja pogledam...kad sve se vidi(msm nije imalo sta da se vidi al' eto...)
Odmjerim ljude okolo smije li se ko niko nista...ja presrecna...
A bio je tu i jedan drug koji je naprosto obozavao da me maltretira...Proslo je par dana on meni trazi uslugu(ne sjecam sta je bilo u pitanju) i ja ono u njega kao :"Jesi lud ne pada mi na pamet"...kad on meni:"A hoces da ja ispricam svima sta sam vidjeo neki dan na bazenu?"
I tu ja to :???:
Pa dobrih mjesec dana morala sam da mu budem "rob" kako ne bi nikome ispricao...dok se moje "ropstvo" nije zavrsilo...a posle...i ptice su znale...
:mrgreen:



Svasta sta je meni blam bio...pa ja se sad ne bi postidila zbog toga...sad kad ima sta da se vidi:mrgreen:
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2010
Poruka
210
Najveci blamovi i lapsusi

Koji su vasi najgori momenti kada ste pozeleli da propadnete u zemlju i da nestanete?:red:
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
98
Evo jedan, ne znam da li mi je najveci blam, ali sigurno spada u kategoriju "ne ponovilo se". Kao i svako jutro, krenuo sam u skolu i usput mi je jedan poznanik dobacio: "Pazi, ispasce ti knjige." Mislio sam da se nesto zeza pa nisam obracao narocitu paznju. Nastavio sam dalje. Usput sam naisao i na jednog svog druga. Kada smo vec bili pred skolom, odjednom mi ispade sveska iz torbe. Zacudio sam se. Skinuo sam torbu i posao vratiti svesku unutra, ali tad mi ispade i knjiga iz geografije i citanka bi na pola puta. :-D Naravno, vecina je vec bila pred skolom i svi su imali priliku vidjeti kako mi je odozdo suplja torba, a ni sam nisam znao kako i odkud ta rupa tu. Dok su drugi smisljali sale na taj (za mene) nemio dogadjaj, ja sam vracao knjige nazad ne znajuci sta reci. Uz sve to, trebalo je svakom ko bi pitao objasniti zasto nosim torbu naopacke. Eto, to je bilo prije 4-5 godina. Iako bih tad najradije propao u zemlju, sad mi je sve to jako smijesno. :-D
 
Član
Učlanjen(a)
21.11.2010
Poruka
210
Pa dobro,bar si imao priliku da kupis novu torbu.:)
Ja sam se jednom prosula na pod sa sve stotinak papira u muzickoj skoli....
 
Natrag
Top