Kada obrada bude bolja od originala...

MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.675


Yup!..Got to be about cocaine...white lines blow away...Freeze Bass baby...Get higher baby...etc.etc.etc. I have no idea back then when I was 19ish. I just liked to dance to the song. Funny. Oh well still dancin in 2016

Komentar na YT,svi su mislili da se stvar odnosi na "neke" bele linije................a Duran Duran još bolje izvodi.....samo čas



 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.675

ovu stvar obožavam,(original) ali danas mi Kaća pusti drugu verziju,celi dan mi je svirala na tewlefonu


 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557


Yup!..Got to be about cocaine...white lines blow away...Freeze Bass baby...Get higher baby...etc.etc.etc. I have no idea back then when I was 19ish. I just liked to dance to the song. Funny. Oh well still dancin in 2016

Komentar na YT,svi su mislili da se stvar odnosi na "neke" bele linije................a Duran Duran još bolje izvodi.....samo čas



Joj kralju, što bi rekli, Đe me nađe?!
Nisam čuo original oko 30 godina.
Veliko ti hvala na podsjećanje.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
These boots are made for walkin'

Pesma koju je prvobitno snimila tatina ćerka Nancy Sinatra koja se iz sve snage upinjala da peva iako joj to nikada nije išlo...


I onda je istu pesmu obradilo još mnogo njih i naravno, sve obrade su bile bolje od originala, ali onda je došao čika Billy Gibbons i od tra-la-la pesmice napravio blues... :)

 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
"Bad girls"

zlatno doba disko muzike, 1979, u originalu otpevala Donna Summer


a onda je se pre par godina setio J.Q. i napravio fantastičnu verziju koja,
bar mene, uvek digne na noge :dance2:

 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Daryl Hall & John Oates - I Can't Go For That (No Can Do)
sladunjava pesmica sa previše kompjuterskog zvuka za moj ukus


Ali onda ju je obradio Cee Lo Green i udahnuo joj dušu :)

 
Natrag
Top