kada bi morali da odaberete od 10 ponudjenih stvari samo 1, sta bi to bilo?

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ajde vas dvojica meni objasnite kakve veze imaju nagrade sa ovom temom? Imate PP pa tamo pricajte cestitkama.

Ja zelim da budem sa mojom devojkom i nista mi vise i ne treba sve imam :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Pa realno,opcija 10 je najprimamljivija od ponuđenih.A kada imaš 10,imaš i broj 1 ;)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Mislim da je jako teško biti ugledan i bogat, možda sam cinična ali to mi nekako ne ide zajedno...

Najvažnije stvari za mene nisu na tvojoj listi. Ravnopravno na prvom mestu su mi porodica i zdravlje sve ostalo dođr i prođe...
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Koja je razlika izmedju Kineza i Kineskinje?Golim okom nije vidljiva:)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
obzirom na to da sam privucen smesnim odgovorima na ovu temu, recicu u cemu je fora.

logicno je da u zivotu jedna stvar povlaci drugu. znate to i sami, tzv. lancana reakcija. ok, tema je postavljena sa, kako se vama ucinilo, glupim ponudama, ali svaka od ponudjene stvari na spusku povlaci sa sobom onu drugu.

tako da ko god je izabrao broj 10 moze sebe smatrati izuzetkom jer u tom slucaju ima i ostalih 9 ponudjenih tema.

naime, ako si uspesan i bogat imas i mozes da budes sve sto ti dusa pozeli pa samim tim i sve sa spiska.

hvala vam ste ucestvovali u temi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
obzirom na to da sam privucen smesnim odgovorima na ovu temu, recicu u cemu je fora.

logicno je da u zivotu jedna stvar povlaci drugu. znate to i sami, tzv. lancana reakcija. ok, tema je postavljena sa, kako se vama ucinilo, glupim ponudama, ali svaka od ponudjene stvari na spusku povlaci sa sobom onu drugu.

tako da ko god je izabrao broj 10 moze sebe smatrati izuzetkom jer u tom slucaju ima i ostalih 9 ponudjenih tema.

naime, ako si uspesan i bogat imas i mozes da budes sve sto ti dusa pozeli pa samim tim i sve sa spiska.

hvala vam ste ucestvovali u temi.

Ne mora da znači...ja sam ti dao svoje objašnjenje kako može i bez 10 :D

Filmski reditelj
Vlasnik striptiz bara
ostalo je manje bitno jer kada sam reditelj mogu i da glumim u svom filmu a ložim se da jednog dana upišem dramski
C:
A logično je da ako sam glumac ja sam i poznat...ko je poznat on ulazi na Farmu a ko udje na Farmu on bere pare na drvetu....onda bih prodao stiptiz bar ili ga restaurirao u Caffe lounge bar i briskao po ceo dan čaše na šanku,tako bih ispunio sebi jednu od životnih želja.
Živeli
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
naime, ako si uspesan i bogat imas i mozes da budes sve sto ti dusa pozeli pa samim tim i sve sa spiska.

hvala vam ste ucestvovali u temi.


Grešiš sinko, silno grešiš! Ako nemaš dravlje i dobru porodicu nemaš ništa! Novcem se zdravlje, ljubav i porodična sreća nemogu kupiti!

Audi, i druge stvari koje si nabrojao tako su ne bitne ako nakon burnog dana nemaš kome da se vratiš...

Neka sam i glupa i smešna i staromodna... Neka... Ali novac, novac je tako ne bitna stvar. Poštovan i ugledan možeš biti i bez novca!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Grešiš sinko, silno grešiš! Ako nemaš dravlje i dobru porodicu nemaš ništa! Novcem se zdravlje, ljubav i porodična sreća nemogu kupiti!

Audi, i druge stvari koje si nabrojao tako su ne bitne ako nakon burnog dana nemaš kome da se vratiš...

Neka sam i glupa i smešna i staromodna... Neka... Ali novac, novac je tako ne bitna stvar. Poštovan i ugledan možeš biti i bez novca!

dobro bre mama, nemoj da si odmah na kraj srca. nisam ja ni rekao da si staromodna. ti si u pravu ali ova tema se i nije odnosila na vas vec na ultra modifik indzeksn generation
 
Natrag
Top