Kablovski ili ADSL-ov internet

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Sve je to licna stvar.Ja imam Kablovski net i veoma sam zadovoljan,a surakova deca imaju ADSL i oni se ne zale.Jedino kod nas kada rade nesto na liniji nama jave na tv-u.posto imam i kablovsku tv,kada nesto rade i da ce biti problema od toliko do toliko sati.A ovi iz Telekoma ne javljaju nista ni kada ih pitas telefonom ,zasto i kakav je problem.Ali to ne mora biti svuda tako.Bitna je dobra brzina i da ne varira mnogo.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
ja imam kablovski i ne zalim se, imam vec oko dve godine i nisam imao internet za te dve godine mozda 10min, a mozda i manje
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2010
Poruka
17
Kablovski net je za mene najbolja stvar,veruj mi na rec!Ko ti kaze da je bolji ADSL,nemoj ga slusati!Koristim ga vec sest godina!
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2012
Poruka
73
zavisi kako koj ja imm kablovski tako da sam ono zadovoljan sve je stv ukusa samo sto oni misle da je adsl ono number1 i on puca isto kao i svii tako da ono isti q..:))
 
Učlanjen(a)
14.04.2014
Poruka
2
zavisi, ako si yahtevan sto se tice neta bolji je kablovski, uvek je kablovski net bio naj stabilniji od svih i uvek ce biti, ja imam adsl i dobro znam sta je i jedno i drugo ne zalim se ali znam da je bolji kablovski
 
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
59
Najviše zavisi od udaljenosti od centrale/čvora.i stanja instalacija. Ja nisam imao problema sa adsl-om jer sam relativno blizu centrale, a.ni sada sa SBB kablom jer mi je čvorište preko puta kuće.
Kod nas nema pravila.
 
Natrag
Top