Član
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruka
383
Mala Moja

Koma.jpg


ref:kad srce prestane da kuca preskace,kad dusa ode medju andjele znaj mala moja da praticu te i od losih lica ja branicu te 2x

svaki tvoj dodir naucio je da volim,bogu hvala sto postojim i smrti se ne bojim.samo tu je drhtaj al se sakrio u tami ostavio da smo srecni i emotivno sami.a sta je ona htela to me niko nepita,dal me ona voli neko necujno upita.i za ovu devojku za svu ljubav njenu znalo se je stradati no nikad se ne padati.znamo svu sudbinu i sve sto nas ceka,znamo svoje puteve pa dusa nam je meka,ali ime je upisano mastilo je upilo,zbog dalekih stvari njega srce se napilo.da sam te zadrzao puno bi te ljubio reci tvoje slusao,suzu nebih pustio,manje bi se gresio niko nebi patio,najsrecni postao suzu u smeh stavio.

ref:kad srce prestane da kuca preskace,kad dusa ode medju andjele znaj mala moja da praticu te i od losih lica ja branicu te 2x

sad drzu moju ruku i neplasi se mraka,sve je to u snu bar tamo budi jaka,samnom ispod neba ima ono sto smo smeli,da uspavo zvezde i onda sve bi smeli.to nece biti bol tobice samo osuda,buiti u vek zajedno mi ljubi se svuda.gledacu tvoj lik uhvatit te pogledom znacu da su lazni to bice kao jedno.kad te vidim sretnu ugasicu svoj plamen,sad pronasla si sebe sad zivot je spasen.samo sebe zacuvaj ja mirno cu spavati i prestat cu mastat sebi nadu davati.

ref:kad srce prestane da kuca preskace,kad dusa ode medju andjele znaj mala moja da praticu te i od losih lica ja branicu te 2x

zauvek,zauvek moja mala.zauvek,zauvek moja mala.zauvek,zauvek moja mala.zauvek,zauvek moja mala.
ref:kad srce prestane da kuca preskace,kad dusa ode medju andjele znaj mala moja da praticu te i od losih lica ja branicu te
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top