Julkice,izbaci muskarce odavde!

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Pazi da ti kažem, možda i ne bi bilo loše! Mada, bojim se, kad bi jednom uzele kajase u ruke, ko zna gde bi nas ta vožnja odvela! A pošto ste pomalo "neobuzdane", da se "držimo" proverenih metoda, znači sve po starom... :D

Pa kom opanci,kom obojci.Moze
Da popusimo lulu mira!
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
pa zaboga Rekontra zar sam protiv TRIJU zena .... pa jel si normalan covece :aggressive: pojesce te zaboga. nemogu to da dopustim, moram i ja da se pridruzim :dance2:.
zamislite kad ne bi zalazili jedni drugima na "teritoriju" wacko2 pa to bi bilo ludilo :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
pa zaboga Rekontra zar sam protiv TRIJU zena .... pa jel si normalan covece :aggressive: pojesce te zaboga. nemogu to da dopustim, moram i ja da se pridruzim :dance2:.
zamislite kad ne bi zalazili jedni drugima na "teritoriju" wacko2 pa to bi bilo ludilo :blum3:
Ako treba i sam, "ne mož' se više trpet' turskoga zuluma..." :)
A možda je bolje ovako, špijunaža, pa smišljanje taktike, da krenemo prsa u prsa, teško bi se pobednik našao...wacko2
Ili da citiram Njegoša: ..."Čašu meda još niko ne popi, da je čašom žuči ne zagrči! Čaša žuči ište čašu meda, pomešane najlakše se piju..." :D
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
pa zaboga Rekontra zar sam protiv TRIJU zena .... pa jel si normalan covece :aggressive: pojesce te zaboga. nemogu to da dopustim, moram i ja da se pridruzim :dance2:.
zamislite kad ne bi zalazili jedni drugima na "teritoriju" wacko2 pa to bi bilo ludilo :blum3:

Kako si ti kolegijalan,pomazes drugu u nevolji.
A on se otimaaaaaaaaaaaaaaa.
A moze i ona druga mudra Njegoseva:"Cud je zenska smijesna rabota,stotinu ce promjeniti vjera da ucini sto joj srcu drago"
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
e ja njegosa necu da citiram ali svidjani se ideja "prsa u prsa" .... lepe su to borbe.
ma nek se otima , ima dovoljno za obojicu
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
5
I ja sam sa Vama! I ja sam sa vama! I ja sam sa vama!
Salu na stranu.
Pa vi zene, devojke ili kako se vec osecate, trazite da Vas razumemo u mnogim stvarima. Pa zasto Vam je onda cudno sto caprkamo po Vasim postovima. Naravno, da naucimo nesto i da to primenimo u praksi. Da vidimo sta toliko imate da cavrljate uz kaficu sa prijateljicama (koje ponekad mogu da nam pokvare planove). Ali mi Vas volimo takve kakve jeste i ponekad cinimo gluposti zbog Vas.
Pored toga ovde trazimo i ideje kako da iznenadimo necim svoje lepse polovine (mislim na neki pokloncic, tretman, masazicu, izlet, vecericu), sve sto ce Vas uciniti srecnijim i zadovoljnim.
Da odmah naglasim mislim da se nece svi muskarci i momci ili kako se vec osecaju, naci u ovom sto sam nakuckao. Ja sam zbog tog razloga ovde na Vasem delu foruma.

Eto. Sad bar da znate sta trazimo na Vasem delu foruma.
 
Natrag
Top