Julkice,izbaci muskarce odavde!

Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Nije posteno,ali to samo ide u prilog tvrdnji da ne mogu bez nas.
Cudo kako ih odredjene teme vrlo zanimaju!!!!!!!!!
Da ne stoji ono"muskarcima zabranjen pristup"nebi bilo ni jednog.
Neka nama vas!
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Pa, ne znam zasto im je zabranjen pristup. U glavnom, preko tema koje postavljaju, saznaju ono sto ih zanima...:)....ali i mi takodje. Tako, da smo uzajamni, po tom pitanju.
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ako se ne varam ispod naslova
Klub za zene
pise
Muskarcima zabranjen pristup
ali citajuci zenske teme,mozda budu bolje razumeli zene pa ce biti
SO SABI
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ha-ha, niste fer! Šta bi bilo kad bi na forumu postojao podforum samo za muškarce, ženama zabranjen pristup??? Da li bi ste se bunile i negodovale, i povremeno "bacile oko", čisto da vidite šta se tu "kuva"?!:)
Ne volim kad se polovi toliko dele i ograđuju, mislim da smo mnooogo slični, zato se i gotivimo! :D
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Mislim da smo o tome već komentarisali u nekoj ranijoj temi, Re.
A bilo bi zanimljivo, to sigurno. :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mislim da smo o tome već komentarisali u nekoj ranijoj temi, Re.
A bilo bi zanimljivo, to sigurno. :)
Moram da "nas" branim, i ovde i u svakoj temi, mnogo ste opasne! :lol:
Šalim se, treba da otvorimo jednu temu o tome, pa da tu "ukrstimo koplja" i malo se "bockamo", čisto onako, drugarski... :blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Moram da "nas" branim, i ovde i u svakoj temi, mnogo ste opasne! :lol:
Šalim se, treba da otvorimo jednu temu o tome, pa da tu "ukrstimo koplja" i malo se "bockamo", čisto onako, drugarski... :blum3:

Ma "bockamo" se i ovako gde god stignemo. :-D
Mada, nije loša ideja. :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ha-ha, niste fer! Šta bi bilo kad bi na forumu postojao podforum samo za muškarce, ženama zabranjen pristup??? Da li bi ste se bunile i negodovale, i povremeno "bacile oko", čisto da vidite šta se tu "kuva"?!:)
Ne volim kad se polovi toliko dele i ograđuju, mislim da smo mnooogo slični, zato se i gotivimo! :D

Sta "bacile oko",to bi bilo u pocetku, a za kratko vreme pogodi kog pola bi bio "urednik"?
Tako je ZENSKOG.
Sto se pre predate lepse ce vam biti u zivotu.

:evil:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sta "bacile oko",to bi bilo u pocetku, a za kratko vreme pogodi kog pola bi bio "urednik"?
Tako je ZENSKOG.
Sto se pre predate lepse ce vam biti u zivotu.

:evil:
Pazi da ti kažem, možda i ne bi bilo loše! Mada, bojim se, kad bi jednom uzele kajase u ruke, ko zna gde bi nas ta vožnja odvela! A pošto ste pomalo "neobuzdane", da se "držimo" proverenih metoda, znači sve po starom... :D
 
Natrag
Top