Joksimović na Tviteru pretio Borisu Trivanu!

Član
Učlanjen(a)
08.01.2013
Poruka
608
zeljko-joksimovic-1.jpg


Željko Joksimović zaratio je putem društvene mreže Tviter sa Borisom Trivanom! Naime, Trivan je ‘opl...

Originalno objavljeno na stranici
Kod:
[URL="http://www.svet.rs/najnovije-vesti/www.svet.rs/najnovije-vesti/joksimovic-na-tviteru-pretio-borisu-trivanu-trivan-sad-mi-bar-preti-prava-diva"]www.svet.rs/najnovije-vesti/joksimovic-na-tviteru-pretio-borisu-trivanu-trivan-sad-mi-bar-preti-prava-diva[/URL]
© svet
Zeljko Joksimovic zaratio je putem drustvene mreze Tviter sa Borisom Trivanom! Naime,Trivan je opleo po liku i delu popularnog pevaca tokom vecerasnjeg prenosa Beosonga.

Ma jebo ti Evroviziju bez Joksimovicke ,ne damo mostove,ne damo Kosovo ,bravo Nole Srbija!
prokomentarisao je Trivan izostanak Zeljka Joksimovica sa vecerasnjeg izbora predstavnika za predstojecu pesmu Evrovizije.

Trivan-Željko.jpg


Zeljko je odmah reagovao na Trivanov tvit :"Boris Trivan kazu da me vec duze vreme zoves tim imenom.
Svecano ti obecavam da cu te ,ukoliko odmah ne prestanes sa tim baljezgarijama,licno od istih odvici."
"Nije lepo da se preti ljudima" pokusao je na salu da okrene graficki dizajner i i direktor marketinga jedne beogradske firme,ali Joksimovic je izjavio : Samo nastavi i uverices se sam .
"Za promenu sad mi barem preti prava diva." odgovorio je Trivan.
Da li ce se sukob Zeljka Joksimovica i Borisa Trivana prosiriti i van virtualnog prostora,saznacemo uskoro.
trivan.jpg



Izvor: Svet.rs
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top