Jk: čik pogodi kako se zove

Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Jelena Karleusa

Dok Srbi žive u strahu od svinjskog gripa, Trendseterka JK svoje prasence mazi, tetoše i od hladnoće štiti Luj Viton maramom. I ne brinite, neće ga pojesti za Novu godinu. - Obožavam životinje i zakleti sam vegetarijanac. Svidela mi se ideja da se prasići čuvaju kao kućni ljubimci i zbog toga sam nabavila jednu malu prasicu. Napravili smo kasting na jednoj farmi u blizini Beograda. Imali smo žiri a ja sam bila predsednik. Konkurencija je bila vrlo jaka, a pobedilo je prase koje je ispunilo neke moje kriterijume.... Prasići su imali nekoliko tačaka u kojima su morali da se takmiče....

:???:

Skandal
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Klasično izdrkavanje... Da pravim kasting za izbor kućnog ljubimca-svinje? Ima se-može se... :hunter:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Klasično izdrkavanje... Da pravim kasting za izbor kućnog ljubimca-svinje? Ima se-može se... :hunter:

Pa mukica misli da je zanimljiva. Videla negde da mnoge zvezde imaju patuljaste svinje za kućne ljubimce, pa otišla i kupila i ona, ali sasvim obično prasence koje će narasti u veliku svinju, s kojom onda neće znati šta će, i koja će na kraju ipak završiti u nečijem zamrzivaču. Siroto prasence... :-(
 
Učlanjen(a)
08.12.2009
Poruka
9
Ta je pametnija nego što izgleda. Ne snima pesme a ipak bi da ostane u centru zbivanja, po žutoj štampi, uglavnom. A kako drugačije nego da lupa gluposti.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
51
Kaže "ispunilo je moje kriterijume". To mora da su neki kriterijumi za određivanje kvaliteta prasića kućnih ljubimaca, izrađenih na osnovu posmatranja, iskustava u praktičnom radu, analiza, razmena informacija iz te oblasti, praćenja najnovijih saznanja,... Osmislila je čitavu granu nauke, kao što je otkrila i Tolstojevskog. I opet će ostati živa. Mislim da ranije nije svako mogao da se pojavljuje u medijima, postojao je neki nivo ispod kog se nije smelo prelaziti. Ovakva marva bi po prirodi trebala da bude na margini svega, ali je danas u Srbiji to nekakva elita, klincima je to neki reper po kom se oblikuju. Ja bih svakom takvom volu/kravi doživotno zabranio bilo kakvo pojavljivanje u medijima posle prvog ispada gluposti, ne bih im dopustio da vrše bilo kakav uticaj na formiranje svesti, a uveo bih i porez na debilnost i kič. Ovako, sad bi svi trebali da pravimo "kastinge" za prasiće po nekim farmama i da narednih godinu dana jedemo samo hleb i paštetu da bi mogli svom kastingovanom prasetu da priuštimo da se oseća kao prava zvezda (JK) tako što ćemo joj kupiti Luj Viton maramu. Možda bi trebali da kupimo prasetu i mobilni ili da mu platimo snimanje albuma, pardon - "projekta". Uf, ode pritisak.........
 
Natrag
Top