Jeste li culi za njih????

Učlanjen(a)
18.08.2011
Poruka
1
Jeste li culi glasine o ovoj novoj organizaciji koja postoji, kazu da su njeni clanovi svuda....... :O??
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Jeste li culi glasine o ovoj novoj organizaciji koja postoji, kazu da su njeni clanovi svuda....... :O??

Ja jesam, imaju već i sindikat a podijelili su i regres u visini jedne cijele plate. OZĆP je panevropska organizacija i djeluju u 32 evropske zemlje.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Ne da sam čula, nego se učlanila al' ne videh regres! :lol:
Medo, di je moj regres?:D Hoću svoj deo!:D
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ne da sam čula, nego se učlanila al' ne videh regres! :lol:
Medo, di je moj regres?:D Hoću svoj deo!:D

Pa ti si Garava volonter, radiš pro bono, kao simpatizer. OZĆP je prevashodno muška organizacija jer je i problem kojim se bavi prevashodno muški problem. Vi volonteri ćete dobiti bonuse u vidu poklona na kraju godine jer se drugačije ne može proknjižiti... neke zezancije sa Zakonom o knjigovotstvu,,, trice i kučine... šta ja znam.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Eh, večito te "trice i kučine"...:assassin: A ja stalno volonter!:stupid:
Čekaću i taj kraj godine a dotle može i štrudla s makom!:curtsey: :lol:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Eh, večito te "trice i kučine"...:assassin: A ja stalno volonter!:stupid:
Čekaću i taj kraj godine a dotle može i štrudla s makom!:curtsey: :lol:

Evo tebi nešto slađe od štrudle, vidim da si danas sva nekakva bez veze a i lagiš po malo. Vjerovatno SMS. Za laganje se ne brini, tako je i meni bilo prvi put... sad lažem na vagone i čim zinem... i ništa... navikne se čovjek a još lakše žena.:lol:

ttv19d78tk3qdrczy5yf.jpg

 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
E Medo, da te nema valjalo bi te izmisliti!yes3suicide_fool-edit Sad me baš briga za regres! Imam čokoladu!:D
A što lažem, da znaš samo, ko beba!sorry Kad porastem, volela bih da i ja lažem na vagone! :lol:
 
Natrag
Top