Jerusalimski oganj

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Treba ti pomoc, ti si lazov i namerno izazivas.

Šta je tebi čovječe, samo hoćeš da sa tobom neko slaže.

I stalno govoriš lažovčino i lažove, trebaju ti lijekovi i pomoć.

Jel ti znaš razg. o temi, ti me uopšte ne zanimaš. Ovdje razg. o ognju, ja smatram da nije od BOga, jel te to vrijeđa?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Još jednom opominjem - uzdržite se od upotrebe uvredljivih izraza u raspravama. Postoji mnogo načina da se iskaže neslaganje sa sagovornikom, a da se pri tome neistomišljenik ne vrijeđa kao ličnost.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Jel ti znaš razg. o temi, ti me uopšte ne zanimaš. Ovdje razg. o ognju, ja smatram da nije od BOga, jel te to vrijeđa?

Vredja me kad namerno izazivas i uopste ne zelis normalno da razgovaras o temi samo teras inat. Kako to ne bi povredilo pravicnog coveka? Jer tebi ne bude krivo za nepravdu u svetu koja se cini prema nevinim ljudima? A ti se ponasas upravo kao nemilosrdni ratnik koji svim sredstvima i nepostenim postupcima nastoji da porazi protivnika. Time se bavis svo vreme.

Ja ne mogu to da gledam, ne podnosim nepravdu ni prema kome. Pa valjda je Bog usadio u coveka savest da se vodi njome i osecaj za pravdu, a ti ko da to ne posedujes.

Znam ja da tebe uopste ne zanimam ja, kao coveka kome je stalo, vec te jedino zanima da pobedis u raspravi i odbranis svoju crkvu. Zato tako i pises.

Ja smatram da oganj jeste od Boga i sta sad?
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Vredja me kad namerno izazivas i uopste ne zelis normalno da razgovaras o temi samo teras inat. Kako to ne bi povredilo pravicnog coveka? Jer tebi ne bude krivo za nepravdu u svetu koja se cini prema nevinim ljudima? A ti se ponasas upravo kao nemilosrdni ratnik koji svim sredstvima i nepostenim postupcima nastoji da porazi protivnika. Time se bavis svo vreme.

Tako si ispunio ov stihove.

Teška j ovo nauka ko je može slušati. Takvi su i otišli od Isusa, pa Isus onima koji ne žl istinu je isto bio težak za slušanje.

Ja ne mogu to da gledam, ne podnosim nepravdu ni prema kome. Pa valjda je Bog usadio u coveka savest da se vodi njome i osecaj za pravdu, a ti ko da to ne posedujes.

To isto kažu i džihadisti.

Znam ja da tebe uopste ne zanimam ja, kao coveka kome je stalo, vec te jedino zanima da pobedis u raspravi i odbranis svoju crkvu. Zato tako i pises.

Neću ni da se branim, od tbe se uzima riječ Božja.

Ja smatram da oganj jeste od Boga i sta sad?

Čime si dokazao? Otkr. 13,13 taman savršeno opisuje ovaj slučaj, ja sam dokazao jer vi samo trčite za čudima, samo nam aj čuda i oganj.

Dokaz da oganj nije od Boga.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
ja smatram da nije od BOga, jel te to vrijeđa?

Nevidim razloga štobiga to vređalo , svatko ima pravo da vjeruje kako hoće

Ja smatram da oganj jeste od Boga i sta sad?

Ja osobno mislim da dobro vjeruješ , i ja vjerujem daje oganj od Boa ,jer Bog nebi dozvolijo sotoni dase poigrava na takvom mjestu ,i to baš na Kristovu robu .
Evo jedan mali video , ko hoće neka gleda , ko neće i nemora

Pozdrav

[raw]<div style="position:relative;height:0;padding-bottom:56.21%"><iframe src="https://www.youtube.com/embed/rgcrq2Rh9D8?ecver=2" style="position:absolute;width:100%;height:100%;left:0" width="641" height="360" frameborder="0" gesture="media" allowfullscreen></iframe></div>[/raw]
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Najgore je sto nema nikakvih dokaza da nije od Boga, samo njihova rec. Da kojim slucajem njima silazi oganj onda bi bilo od Duha Svetoga. Ali posto nama silazi sablaznjavaju se...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Najgore je sto nema nikakvih dokaza da nije od Boga, samo njihova rec. Da kojim slucajem njima silazi oganj onda bi bilo od Duha Svetoga. Ali posto nama silazi sablaznjavaju se...

Postoji u bibliji dokaz da oganj sa neba silazi kao manifestacija kojom zver poziva ljude da naprave ikonu zveri.

Dakle, ako je tako, onda svaki oganj te vrste koji silazi sa neba se identifikuje sa ovom Jovanovom najavom, jer Bog nikada ne bi stavljao ljude u iskušenje, i činio nešto što se u bibliji pripisuje sotoni.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Tamo idu pravoslavni pentakostalci (harizmatici) da se opijaju emocijama i da diraju oganj.
 
Natrag
Top