Jelena Mrkic

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Moram vala da gledam provale i da onda ođe tračarimo, da to preraste u tradiciju. Sutra neću biti tu, čekajte me u neđelju.:)
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Jedva cekam da nedelja dodje tanana milena da nedelja dodje.

a dok nedodje nedelja odo da umazem macora u boje i da ga stavim na platno. Posto svako danas moze da bude umetnik.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Taman tako. Ah, malo razmrdasmo teme, nije malo, nego dobar Rihter 5.

Ovo su moje asocijacije iz djetinjstva.:)
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
a narode,šta je sutra u 8 na prvoj...piše kao Survivor povratak u civilizaciju?
šta je sad to? :???:
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Meni žao što se Ljuba mučila da pokrene ovu temu, a niđe nikog do večeras. :( Od sad svaki dan ovde, istina na sunce, dosta pljuvaže, poneka pohvala i to je to, živi tema. :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Mene prvo bilo blam da pljujem, ja kao neka riba pa da pljujem po njima. Kad vidim pauka, zovem muža da ga ubije, razmažena sam i bez tople vode bih umrla i paste i okoštavanja po bambusu. Ne bi mi palo napamet da tamo idem. Sjedim ođe pored vatrice i njih zahebavam. Nije fora, ali nam se može i super nam je provod.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
a narode,šta je sutra u 8 na prvoj...piše kao Survivor povratak u civilizaciju?
šta je sad to? :???:

To je emisija koju vodi Ivan Ivanovic,dovede neke goste koji pricaju svoje utiske o takmicarima,svemu,a pojavljuju se i izbaceni takmicari,tako je bar bilo do sada.



A sto se tice Jelene Mrkic,malo je povucena,nisam je jos video u nekim borbama,mislim da ce da se opusti vremenom,da je vidjamo vise.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top