Jedno pitanje

Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Nameravam da uhvatim neke golubove ali mi stalno beze i nemogu da ih uhvatim pa sam se pitao mozete li mi dati neki savet.I molim vas nemojte mi praviti spam od teme.
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Prosto.....treba ti stari beli lebac....i kavez.....pa se malo igraj " Ivice i Marice "....yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Probao sam tomisa ali nece nisu glupi.Jel ima neko nekisavet za drugu zamku.Ja golubu napravim put i stavim kavez a unutra mrvice hleba.I on dodje do kaveza i ni kljun da stavi unutra.Treba mi neka kompaktibilnija zamka
 
Učlanjen(a)
10.08.2010
Poruka
192
Probao sam tomisa ali nece nisu glupi.Jel ima neko nekisavet za drugu zamku.Ja golubu napravim put i stavim kavez a unutra mrvice hleba.I on dodje do kaveza i ni kljun da stavi unutra.Treba mi neka kompaktibilnija zamka

Probaj neku zamku sam da napravis. Neku mamilicu ili tako nesto. Ja iskreno ne znam na sta se golubovi "pecaju"
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Promeni polozaj kaveza ......otvor sa donje strane......podines je po strani da moze neometano da udje....drigu stranu pridrzava stapic....a ti drzis kanapcic....:yea:.

Umesto hleba....koristo seme razi i prosoa ( ludi su za tim ).....u samoj zamci prospi vise semena...yes3.
 
Član
Učlanjen(a)
26.08.2010
Poruka
103
Ja sam imao 4 goluba, ali sam ih dobio, moj stric je golubar i ima oko 100 golubova. Takmice se,ima dosta pehara.. Ali.. Probaj neko zito ili nesto
 
Natrag
Top