Jedno pitanje u vezi postova

Član
Učlanjen(a)
26.08.2010
Poruka
103
Evo ovako..
Na forumu sam vec par dana.. I hteo sam da skupim malo postova.. Ok, imam vec 100.. Al' sam primetio da se postovi ne racunaju i Forumskim Igrama. A ovde da, u Slobodnim Diskusijama.. Zbog cega? Znam da ima Forum Za "Spamere" .. Ali na Igrama ne pise da se ne racunaju.. Nek mi neko objasni.. Hvala ;) U sto kracem roku molim, haha :D
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Evo ovako..
Na forumu sam vec par dana.. I hteo sam da skupim malo postova.. Ok, imam vec 100.. Al' sam primetio da se postovi ne racunaju i Forumskim Igrama. A ovde da, u Slobodnim Diskusijama.. Zbog cega? Znam da ima Forum Za "Spamere" .. Ali na Igrama ne pise da se ne racunaju.. Nek mi neko objasni.. Hvala ;) U sto kracem roku molim, haha :D
Pa svako moze da skuplja postove u forumskim igrama da ide u onu temu ajde da brojimo do 10000 i on 1 pa 2 pa 3 iiiiii koliko bi postova ondah imao.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Forumske igre i Forum za spamere su delovi foruma koji se koriste za zabavu, razonodu i opustanje i postovi se u tim delovima foruma ne racunaju. S druge strane, nije ti bitaj broj postova koji ostvaris, vec je mnogo bitniji kvalitet istih. S vremena na vreme mozes ubaciti koju anegdotu, ali svi postovi koji budu sadrzali ma kakav vulgarni status bice brisani od strane Staff Tima.

Uzivaj na Forumu!
I, Samo Opusteno!
 
Natrag
Top