jedna usb fleska sa vise windows instalacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
evo ti i video ,uploadovao,da se ne mucis da kreiras easy boot...prati ga i nemozes da omanes..ako ti treba nesto od alata javi....

:download:
Kod:
http://www.mediafire.com/file/aowsa7a337dvtlt/Multi+boot.rar


a koliko se secam ti poznajes navigacije.....za igo koje su najbolje i najpreciznije mape....here,tom tom..itd...koje zu zadnje mape koje objavljene ......i usput imam ih obe pa ako bas nisu zadnje da mi pripremis maps i poi folder za evropu..,recicu ti posle odgovora da li mi treba jer mozda i imam poslednje.....
Ja koristim za posao Europe_HERE_2017.Q3 i nema greške... TomTom su takođe dobre ali nemaju nešto što ima kod HERE odnosno Navteq mapa, konkretno .fda (Driver alert) fajl koji prikazuje realne putne znakove na ekranu...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
moze,ja koristim dve godine vec sto sam napravio....
32gb......xp,7,8,8.1,10 ,ubuntu i paket drajvera na njoj,kao i office paket i aktivator ako zatreba........

treba ti iso od svih os,drajver online app po imenu DriverPack-Online_916990627.1452592067 koji je par mb,jer ofline zauzece ti 12gb..zatim programi Easy2Boot,Install_RMPrepUSB_Full

ako se ne snadjes imam video i postavicu da nemozes omanuti......recimo kod wina 10 ide ovako instalacija.....svi koraci.....a slicno je i kod drugih os.....

posto kreiras svoj easy boot na fles memoriji ,ubacis je u racunar,udjes u bios i podesis da se sistem dize sa usb,usnimis na f10.....restartujes komp i krece instalacija sledecim redosledom..

Pogledajte prilog 104926 Pogledajte prilog 104927 Pogledajte prilog 104928 Pogledajte prilog 104929 Pogledajte prilog 104930 Pogledajte prilog 104931

ako ti zafali nesto od alata ti reci....imam ovde.....

Pogledajte prilog 104933

ceo os sa svim pratecim programima ,drajverima,gotov je za sat ipo najvise.....koristeci kasnije

Kod:
https://ninite.com/

za auto instalaciju osnovnih programa..
Majstore, pre svega hvala puno za ulozeni trud i fantasticno objasnjenje!

Uvek se odusevim odgovorima kada postavim neku temu.

Pre svega se svima izvinjavam jer me nije bilo juce sto nije u redu sa moje strane. Konkurisao sam za mesto direktora u OŠ gde radim pa je jucerasnji dan bio izuzetno buran od samog jutra do veceri.

Boki71, saljem ti danas na pp linkove za mape, a kao sto je kolega vec napisao nema najboljih mapa jer svaka ima neki nedostatak, pa je onda najbolje koristiti Here i TomTom mape, tj ako na jednoj ne pronadjes neku adresu probas na drugoj. Ja sam poceo da se igram koordinatama i izuzetno sam zadovoljan. Desavalo se da uz pomoc adrese ne mogu da dodjem tacno gde zelim pa lepo pronadjem koordinate lokacije uz pomog google mapa.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
evo ti i video ,uploadovao,da se ne mucis da kreiras easy boot...prati ga i nemozes da omanes..ako ti treba nesto od alata javi....

:download:
Kod:
http://www.mediafire.com/file/aowsa7a337dvtlt/Multi+boot.rar


a koliko se secam ti poznajes navigacije.....za igo koje su najbolje i najpreciznije mape....here,tom tom..itd...koje zu zadnje mape koje objavljene ......i usput imam ih obe pa ako bas nisu zadnje da mi pripremis maps i poi folder za evropu..,recicu ti posle odgovora da li mi treba jer mozda i imam poslednje.....

boki71, evo mene konacno. Jedva cekam vikend da opustim mozak i da odradim sve ovo sto si mi objasnio.
Sto se mapa tice evo linkova za mape koje su trenutno kompletne, ali su izasle prethodnih dana nove TomTom mape, ali torrent fajl jos uvek nije kompletiran pa ga ja jos uvek ne skidam jer cekam finalnu verziju ;)


iGO R3 HERE [NAVTEQ] 2017.Q3 EUROPE /Torrent
UPDATE: Veličina 6.25GB, 05.11.2017.



Kod:
magnet:?xt=urn:btih:026b225974178bd173b05690ba2031230227c0a4&dn=Europe_HERE_2017.Q3



iGO R3 TomTom 2017.06

updated, 5.03GB, 26.08

Kod:
magnet:?xt=urn:btih:8f1dab270c4968df9bb468b5ee6eab916c8471aa&dn=Europe%20TomTom_2017.06_(Q2)




a evo i najnovije TomTom mape koja jos uvek nije kompletna


iGO TomTom [TeleAtlas] 2017.09.[Q3] EUROPE/Magnet
4.61 GB
2017.11.22.



Kod:
magnet:?xt=urn:btih:6B746C0FCD117BE980435FF5CC9EEE33D4010FF3
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
hvala druze to mi je trebalo ,imacu i ja posla za vikend da se zanimam......
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nema na cemu kolega ;)
Hvala tebi na ogromnoj pomoci. Jedva cekam da skockam moju flesku od 32 gb :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Koje alate mi preporucujete da ubacim pored instalacija za win xp, win 7 i win 10?
Pronacicu neke aktivirane verzije ova tri systema pa bih pored toga flesku dopunio nekim alatkama. Imam hirens pa bih ako predlazete jos nesto korisno skinuo i ubacio
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Moj ti je savet da ne ubacuješ nikakve aktivirane verzije sistema. Imaš ovde na forumu moj utemu svi win na jednom mestu, sa win XP, win 7 sp1, win 8.1 i valjda i win 10 1703. Sve verzije su čiste, skinute sa MS sajta i ništa na njima nije ni oduzeto ni dodato. Za aktivacije imaš i potrebne aktivatore u istoj temi.
I to je ono što ti je generalno potrebno. Možeš zbog XP-a i sedmice staviti na taj fleš i netFramework 3.5.
Od alata ti predlažem mini tool partition magic za rad sa particijama i neki od alata za skidanje drajvera. Ja ih skidam ručno, a ponekad koristim iObit driver booster. Obavezno winRAR ili šta već preferiraš od arhivera.
Ako ti ostaje prostora na USB-u, stav i neku od verzija Office-a.

Toliko. Ako se još nečega pametnog setim, napisaću ti.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Moj ti je savet da ne ubacuješ nikakve aktivirane verzije sistema. Imaš ovde na forumu moj utemu svi win na jednom mestu, sa win XP, win 7 sp1, win 8.1 i valjda i win 10 1703. Sve verzije su čiste, skinute sa MS sajta i ništa na njima nije ni oduzeto ni dodato. Za aktivacije imaš i potrebne aktivatore u istoj temi.
I to je ono što ti je generalno potrebno. Možeš zbog XP-a i sedmice staviti na taj fleš i netFramework 3.5.
Od alata ti predlažem mini tool partition magic za rad sa particijama i neki od alata za skidanje drajvera. Ja ih skidam ručno, a ponekad koristim iObit driver booster. Obavezno winRAR ili šta već preferiraš od arhivera.
Ako ti ostaje prostora na USB-u, stav i neku od verzija Office-a.

Toliko. Ako se još nečega pametnog setim, napisaću ti.

Hvala na savetu kolega!
Sada gledam video koji mi je okacio boki71 da vidim kako ide cela procedura, jer me bas zanima kako se ubacuju dodatni programi kao sto je npr winrar, ali me posebno zanima da li moze krekovan winrar da se ubaci :)

@HiperSnap, kod mene u skoli je puno tih krseva od kompova koji su stari 15-ak godina na kojima je win xp pa samo zbog toga bih ubacio i win xp. Ako postanem diša osvezicu "vozni park" novim masinama i svuda cu ubaciti win 10 ;)
 
Natrag
Top