jedna usb fleska sa vise windows instalacija

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li postoji nacin da se npr neka veca fleska tipa 16 ili 32 gb koristi kao bootabilna za instalaciju windowsa, ali da se na tu jednu veliku flesku naprave npr vise bootabilnih instalacija tipa da se na njoj nalazi bootabilni win xp, bootabilni win 7, bootabilni win 8.1 i bootabilni win 10?
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Postoji. Moraš videti sa @boki71, on je jednom pisao nešto na tu temu.

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Kod:
https://hr.videotutorial.ro/cum-punem-mai-multe-sisteme-de-operare-windows-si-linu...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kolege, hvala vam na smernicama. Sutra cu potraziti to sto je @boki71 pisao, a pogledacu i link od kolege
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
moze,ja koristim dve godine vec sto sam napravio....
32gb......xp,7,8,8.1,10 ,ubuntu i paket drajvera na njoj,kao i office paket i aktivator ako zatreba........

treba ti iso od svih os,drajver online app po imenu DriverPack-Online_916990627.1452592067 koji je par mb,jer ofline zauzece ti 12gb..zatim programi Easy2Boot,Install_RMPrepUSB_Full

ako se ne snadjes imam video i postavicu da nemozes omanuti......recimo kod wina 10 ide ovako instalacija.....svi koraci.....a slicno je i kod drugih os.....

posto kreiras svoj easy boot na fles memoriji ,ubacis je u racunar,udjes u bios i podesis da se sistem dize sa usb,usnimis na f10.....restartujes komp i krece instalacija sledecim redosledom..

1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png

ako ti zafali nesto od alata ti reci....imam ovde.....

Ashampoo_Snap_2017.11.22_01h18m12s_005_.png

ceo os sa svim pratecim programima ,drajverima,gotov je za sat ipo najvise.....koristeci kasnije

Kod:
https://ninite.com/

za auto instalaciju osnovnih programa..
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
evo ti i video ,uploadovao,da se ne mucis da kreiras easy boot...prati ga i nemozes da omanes..ako ti treba nesto od alata javi....

:download:
Kod:
http://www.mediafire.com/file/aowsa7a337dvtlt/Multi+boot.rar


a koliko se secam ti poznajes navigacije.....za igo koje su najbolje i najpreciznije mape....here,tom tom..itd...koje zu zadnje mape koje objavljene ......i usput imam ih obe pa ako bas nisu zadnje da mi pripremis maps i poi folder za evropu..,recicu ti posle odgovora da li mi treba jer mozda i imam poslednje.....
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
a koliko se secam ti poznajes navigacije.....za igo koje su najbolje i najpreciznije mape....here,tom tom..itd...koje zu zadnje mape koje objavljene ......i usput imam ih obe pa ako bas nisu zadnje da mi pripremis maps i poi folder za evropu..,recicu ti posle odgovora da li mi treba jer mozda i imam poslednje.....

Vidi za navigacije sa Šakom Jadom ( @sHAKaJaada™ ). On ti je po Italiji razvio biznis. Uvaljuje braći Turcima neispravne navigacije za male pare, pa ih posle odere da im to "šatro" napravi. :beee:
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Da li postoji nacin da se npr neka veca fleska tipa 16 ili 32 gb koristi kao bootabilna za instalaciju windowsa, ali da se na tu jednu veliku flesku naprave npr vise bootabilnih instalacija tipa da se na njoj nalazi bootabilni win xp, bootabilni win 7, bootabilni win 8.1 i bootabilni win 10?

Ja sam radio po ovom uputstvu i zadovoljan sam.Sve na jednom mestu. Pored Windows-a ubacis i neki Linux, Hiren`s Boot...
 
Natrag
Top