Je li Bog Osoba - jedinstvo triju Osoba?

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Kao što svi mogu vidjeti gore, a neka i vide, notorni si i ljigavi lažov i prevarant.

Ti nećeš naravno da sagledaš kontekst.

Kada sam te pitao gde stoji da se Bog deklarisao kao osoba znači da sam Bog sebe nigde nije uokvirio i sveo na osobu...a to što ima osobine osobe to je upravo ono o čemu govrim. On jeste osoba i ima ono što mi zovemo osoba ali nije samo to..On je više od toga.

Ti ne znaš čitati i to je to.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Kada sam te pitao gde stoji da se Bog deklarisao kao osoba znači da sam Bog sebe nigde nije uokvirio i sveo na osobu...a to što ima osobine osobe to je upravo ono o čemu govrim. On jeste osoba i ima ono što mi zovemo osoba ali nije samo to..On je više od toga.

Imaš potrebu još jednom potvrditi i dokazati da si notorni i ljigavi lažov i prevarant. OK, neka ti bude.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Imaš potrebu još jednom potvrditi i dokazati da si notorni i ljigavi lažov i prevarant.

Ako ti nije jasno prvo pitaj..sve pitaj objasniće ti se. Nemoj samo odmah iznositi sud jer vidiš da grešiš. Ko donosi sud pre nego čuje sve on nije mnogo mudar.

Znači odgovor je:

Kada sam te pitao gde stoji da se Bog deklarisao kao osoba znači da sam Bog sebe nigde nije uokvirio i sveo na osobu...a to što ima osobine osobe to je upravo ono o čemu govrim. On jeste osoba i ima ono što mi zovemo osoba ali nije samo to..On je više od toga.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
A i tebi neka bude...vala kada ne želiš čuti ono što ti se kaže, već voliš obojiti prema svom nahođenju, neka bude.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
A i tebi neka bude...vala kada ne želiš čuti ono što ti se kaže, već voliš obojiti prema svom nahođenju, neka bude.

Već si pedeset puta ponovio kako tvoj bog nije osoba, on ti je magla, snoviđenje, vibracija, materija , svemir, pa me poštedi novih maltretiranja. Maltretiraš jednako ponavljajući ovo ili niječući da si ovo tvrdio. :)
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Već si pedeset puta ponovio kako tvoj bog nije osoba

Više od osobe..to je nešto drugo ali ne znaš čitati

Jovan Prezviter je napisao(la):

Kada sam te pitao gde stoji da se Bog deklarisao kao osoba znači da sam Bog sebe nigde nije uokvirio i sveo na osobu...a to što ima osobine osobe to je upravo ono o čemu govorim. On jeste osoba i ima ono što mi zovemo osoba ali nije samo to..On je više od toga.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top