Je l' moguće?

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Da li je moguće da dete od 4 godine glumi i proziva u isto vreme....Hahahahahahahahaah,znači divim se genijalnosti ovog deteta...Klanjam se
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Bardo clip ..... Mada, nisam te baš skontao :???: Da li ovd(i) da lepimo slične stvari koje nađemo or what???
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ma radite šta hoćete,samo sam hteo da podelim divljenje sa vama :)
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
:lol: mala je smešna i svaka čast ako ima samo 4 godinice :)

Ima harizmu... smešno dete... :mrgreen:
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Ma nije... kako tako sudite? Moja drugarica ima klinku od 4 godine koja zna samo da lomi, rastura, vrišti i prosipa kafe...wacko2 Niti je zanima crtać, ni knjiga, ne zna nijednu pesmicu, priču... ništa. To su mama i tata krivi, naravno, dete je samo po sebi slatko, al šta ćeš....
Tako da, ova klinka, koliko god se kreveljila, ima potencijala za svoje godine. A vi kako hoćete.
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ma nije... kako tako sudite? Moja drugarica ima klinku od 4 godine koja zna samo da lomi, rastura, vrišti i prosipa kafe...wacko2 Niti je zanima crtać, ni knjiga, ne zna nijednu pesmicu, priču... ništa. To su mama i tata krivi, naravno, dete je samo po sebi slatko, al šta ćeš....
Tako da, ova klinka, koliko god se kreveljila, ima potencijala za svoje godine. A vi kako hoćete.

Da...
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top