ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Treci nacin rekonekcije je onaj koji ne nudi boki , zato ga i nije pomenuo...vec su odradili ljudi iz Jdownloader tima...a to je taj sto sam program u sebi ima listu gde mozes izabrati rekonekcionu skriptu za 1500 rutera i koje uglavnom (ne svi) nerade dobro rekonekciju......te zato i nije vredna pominjanja......
 
Član
Učlanjen(a)
29.01.2011
Poruka
7
za korisnike koji imaju ADSL internet i ruter HG 510 i HG 520 napravicu tutorijal koji je proveren i sigurno radi,pozz
Ocigledno nisi probao te skripte sto nudi JDownloder jer ni jedna ne funkcionise-necu vise da se natezem sa tobom-moram da biram reci da me nebi banovali -a sto se ovoga tice ocigledno vidis da nisi u pravu-pozz
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
za korisnike koji imaju ADSL internet i ruter HG 510 i HG 520 napravicu tutorijal koji je proveren i sigurno radi,pozz

Jedva cekam....yes3....ja imam Hg 520 i uspeo sam Ani da namestim na njega isto ali sam se kod mene zbunio i sve pozaboravljo i pobrko........tako da nesmem vise sam nista cackati.....wacko2wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
29.01.2011
Poruka
7
ja mislim da ti nemas HG520(okaci mi screen)i ne vidim povod za tvoju aroganciju-ti i ja se mozemo prepucavati dok me ne banujes-ja samo zelim da pomognem korisnicima koji to ne znaju-seti se da si i ti nekada trazio odgovor za neki problem
Koliko vidim ti se ovde na forumu samo dokazujes-sto nije dobro-samo ti dajem savet starijeg a ti to shvati kako hoces-pozdravljam te Boki
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja mislim da ti nemas HG520(okaci mi screen)i ne vidim povod za tvoju aroganciju-ti i ja se mozemo prepucavati dok me ne banujes-ja samo zelim da pomognem korisnicima koji to ne znaju-seti se da si i ti nekada trazio odgovor za neki problem
Koliko vidim ti se ovde na forumu samo dokazujes-sto nije dobro-samo ti dajem savet starijeg a ti to shvati kako hoces-pozdravljam te Boki

Ok dosta sale......necu vise...

Imam Kasdu i Siemens SE 515 (poklon od kolege Starog Slavonca sa Crosatelite foruma gde smo bili moderatori.....Njega pominjem zato sto je covek iz Splita i vredi uvek pomena ).....a takodje imam moje Huawei MT 882 i EchoLife HG520......urednici su videli ,moderatori,admini su videli sliku mog malog studija...

rekonekciju imam i u Linuxu i XP ......i namestam gotovo svima ko od mene zatrazi i ima poverenja da me pusti preko teamviewera u racunar......


71932944.jpg


screenshotcal.png
 
Član
Učlanjen(a)
29.01.2011
Poruka
7
i sada ja opet ne valjam(kada sam te provalio da pricas bez vz...)za rekonekciju.Ajdemo ispocetka-moras nekada da priznas da nisi u pravu-a sto se odnosi na rekonekciju-bolje da sjedinimo znanja pa damo korisnicima konacan odgovor nego da se prepucavamo i zbunjujemo korisnike-ja sam uvek bio za saradnju-srdacan pozz
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.674
Ubaciti u CRL scriptu u Jdawnloader HG520

<CryptLoad>
<Router name="Echolife HG520s Home Gateway Telekom Srbija" />
<Command method="Auth" action="" />
<Command method="GET" action="menu_status.html" />
<Command method="GET" action="menu_status.html" />
<Command method="GET" action="rpServiceStatus.html" />
<Command method="POST" action="Forms/rpServiceStatus_1">
<Parameter name="Connect_DialHidden" value="0" />
<Parameter name="Connect_DialFlag" value="1" />
<Parameter name="Connect_Flag" value="1" />
</Command>
<Command method="GET" action="rpDisConnecting.html" />
<Command method="GET" action="rpServiceStatus.html" />
<Command method="POST" action="Forms/rpServiceStatus_1">
<Parameter name="Connect_DialHidden" value="0" />
<Parameter name="Connect_DialFlag" value="1" />
<Parameter name="Connect_Flag" value="2" />
</Command>
<Command method="GET" action="rpConnecting.html" />
<Command method="GET" action="rpServiceStatus.html" />
</CryptLoad>
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
413
bane da isi promasio temi-mislim da je ovo skripta za Ctyptload ili se varam.Sem toga ne vidim nikako pod kojim userom i pas ces da udjes u ruter(ako si ga otkljuvao)ne moj ov da shlatis kao zamerku ali vidim da se u Scripti pominje Crtptload a ovde je rec o JDownloaderu.pozz
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2010
Poruka
7
ja mislim da ti nemas HG520(okaci mi screen)i ne vidim povod za tvoju aroganciju-ti i ja se mozemo prepucavati dok me ne banujes-ja samo zelim da pomognem korisnicima koji to ne znaju-seti se da si i ti nekada trazio odgovor za neki problem
Koliko vidim ti se ovde na forumu samo dokazujes-sto nije dobro-samo ti dajem savet starijeg a ti to shvati kako hoces-pozdravljam te Boki

Boki,jel ti mozes meni da nastelujes jdownloader pa da ubacis u moj komp,ja se uopste nerazumem,bas bi me obradovao jer tri dana mi gkava puca i nista nisam uradio
 
Natrag
Top