Java igrice na Androidu

Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
41
Pozdrav svima, pitao sam se da li Java igrice mogu i da li smeju da se instaliraju na Android telefon pa ako bi neko mogao da mi odgovorio molim da to i ucini. Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Postoje emulatori za java igrice na androidu.Pitaj Google ;).
Emulators for Droid.apk npr
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
41
Uh, ne zelim da radim to sa emulatorima, sigurnije je ovako. Hvala na odgovoru. Ali pitao sam se da li kada ukljucim wifi preuzimanje je sasvim besplatno ili samo smanjuje troskove i da li postoji nacin da se igre za android prvo skinu na kompjuter pa tek onda preko blututa na mobilni?
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
WiFi je potpuno besplatan. Što se tiče igrica skidaj na komp slobodno,traži ih kao .apk fajlove,npr Angry Birds. apk.
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
41
A jel moguce da ja sa google play-a skinem .apk fajl, posto je google play pouzdan. Ja sam vec skinuo apk sa nekog sajta, i prebacio preko blututa, ali pise da nije puzdan i da mozda ima viruse.
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
A jel moguce da ja sa google play-a skinem .apk fajl, posto je google play pouzdan. Ja sam vec skinuo apk sa nekog sajta, i prebacio preko blututa, ali pise da nije puzdan i da mozda ima viruse.

Normalno da možeš,GP je 100% pouzdan. Izbegavaj crack verzije i sumnjive sajtove sa besplatnim paid aplikacijama.
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
41
Gde se nalazi dugme na google play-u preko kojeg ja treba da skinem taj .apk fajl na moj kompjuter?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.12.2012
Poruka
41
Ne, ja prvo hocu da skinem taj .apk fajl kompjuter, pa tek onda preko blututa na telefon kao sto sam i malopre uradio. Ali kada sam prebacio tu instalaciju preko blututa ona nije bila sigurna i izgleda da ima viruse, pa nisam hteo da instaliram tu igricu, a procitao sam da je google play pouzdan i sada bih ja sa njega skinuo taj apk. fajl na kompjuter pa tek onda preko blututa na telefon.
 
Natrag
Top