Jasmina ana: Boki, bićeš pokojni!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Boki 13 se posvađao sa Jasminom i Katarinom počastivši ih najsočnijim uvredama


33046.jpg


Boki zaratio sa Katarinom i Jasminom.
Iako se u početku činilo da se samo šale u trpezariji, njihova šala prerasla je u žestoku svađu.
Boki: Katarina, kurvinski se ponašaš! Imaš teleći pogled. Ti si Jasmina pijana kokoška, sa ofucanom metlom na glavi. Propala si šta god si krenula da radiš. Po tvojoj kosi se vidi kolika si mučenica. Katarina ima mrtvu mačku na glavi. Ona je propala kafanska pevačica.
Jasmina: Ti si završio školu za specijalnu decu.
Boki: E, budalo i glupačo, uzmi čašu pića, da možeš da zaspiš.
Katarina: Ti si mutant, ne napadaj mi drugaricu! Ne vidiš koliko si pakostan.
Boki: Katarina, idi puši onu stvar, to najbolje radiš u životu. Kakva si ti žena sa tim krivim nogama, bez kukova i dupeta.
Katarina: Poljubiš me u to dupe!
Jaca: Ti si spodoba jedna. Krevet ti je prljav mnogo, dobićemo zarazu od tebe svi ovde. Da nisi ti na nekoj drogi, Bubi?
Boki: Ćuti ti sa dupetom i sisama do zemlje. Ni hirurg ti ne bi pomogao. Poslovno si nula, porodicu vidim imaš. Teška si mučenica i odrpanica. Nemoj više da brukaš profesiju advokata.
Jasmina: Odakle ti toliko mržnje u očima? Tebi treba psihijatar.
Boki: Ide idiot, debil i imbecil, pa onda vas dve. Moja baka koja ima sedamdeset godina pametnije razmišlja od tebe.
Jasmina: Ti si na dedu.
Boki: Moj deda je pokojni.
Jasmina: I ti ćeš biti pokojni.
Jasmina je ovo rekla, a onda je izašla napolje da opere zube. Boki je kao oparen izleteo za njom i umalo je udario.
Boki: Šta si rekla?! Ponovi!
Jasmina: Da ćeš biti pokojni jednog dana.
Boki: Sram te bilo! Ne samo da si glupa, već si i prosta. Da za dečka od 20 godina kažeš da će biti pokojni.
Jasmina: Nećeš od mene, ali pazi se kad izađeš sa Farme. Ima da te sačekaju neki ljudi, gotov si. Trebalo bi da se bojiš.
Ekrem širi zarazu
Gospoda je brisao blatnjavi pod sunđerom za pranje sudova!
Kada je u spavaću sobu doneo kuhinjski sunđer, Natalija ga je zabezeknuto pitala da li je normalan. On se uopšte nije obazirao, već je počeo da briše blato oko svoga kreveta. Kada je završio, prljav sunđer vratio je u kuhinju i stavio ga pored sudova. Naravno, nije se ni potrudio da ga opere


Izvor:Kurir
 
Natrag
Top