Japanske pesme

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Dobro.....vidim da ste se bas primili..... na te japanske pesme......

A....sada ...jedno pitanjce-zadatak.....za ulukioru-zjovancu..... Iel moz da nadjes japansku pesmu ( tonski zapis ) koju su pevali japanski piloti-kamikaze.....pre polaska na zadatak ..." bez povratka ".......
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
A....sada ...jedno pitanjce-zadatak.....za ulukioru-zjovancu..... Iel moz da nadjes japansku pesmu ( tonski zapis ) koju su pevali japanski piloti-kamikaze.....pre polaska na zadatak ..." bez povratka ".......

ima ovo:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1ucjU5FCnrQ]YouTube - Ceremony - Japanese Kamikaze Pilots - (Music Video)[/ame]
 

Kyo

Član
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
114
ne znam, ja znam za Kamikaze od D'espairs Ray ♥ steta sto nece da me puste na koncert sad u Septembru :kmeee: ;_;
 

Kyo

Član
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
114
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9cO2EJE6Eqw&feature=player_embedded]YouTube - the GazettE - Hesitating means death[/ame]

druga pesma sa novog single-a od the GazettE ^w^ [Shiver; will be out at 21.07.2010. ]
 

Kyo

Član
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
114
eh, pa sta da se radi..... mada ne kapiram kako neko moze voleti ili ne voleti neki jezik?
554793.gif


svejedno......

ja u poslednje vreme najvise slusam novu pesmu Kalafine, i Shiki od Kagrre o_O'' Versailles sam potpuno zapostavila [sram me bilo x'D ] jedva cekam novi single *w* i uskoro novi single od the GazettE, i od Girugamesh......... yay x3
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
eh, pa sta da se radi..... mada ne kapiram kako neko moze voleti ili ne voleti neki jezik?
554793.gif


svejedno......

ja u poslednje vreme najvise slusam novu pesmu Kalafine, i Shiki od Kagrre o_O'' Versailles sam potpuno zapostavila [sram me bilo x'D ] jedva cekam novi single *w* i uskoro novi single od the GazettE, i od Girugamesh......... yay x3
Imas li neku od aqua timez
 
Učlanjen(a)
10.10.2010
Poruka
1
Pomoc

Molim Vas ako imate pesmu kad si sretan na japanskom jeziku, napisite je ovde, hitno mi je potrebna! Hvala unapred!
 
Natrag
Top