Ja sam bolji...?????

Član
Učlanjen(a)
01.12.2009
Poruka
323
Ne postoji ni dobra ni loša religija, sve je to smišljeno kako bi se manipulisalo velikim narodnim masama.

Tamo gore sigurno "nešto postoji" neka nevidljiva slila, koja pravi ravnotežu izmedju dobrog i lošeg, ali onako kako je opisano u zavetima.... to je smešno.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
303
штета што си касно рођен.
да је ово доба стаљинових прогона цркве, 1793 или барем да је броз жив, солидну би каријеру направио :)

а овако остају ти само форуми или нека нво, а и њима већ заврћу славине....
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
155
svakom je njegova religija najbolja i najljepsa, nisam neki vjernik al vjerujem da tamo gore postoji "nesto".....volim svoju religiju a druge takodje postujem, nije mi bitno ko je koje vjere ili nacije vazno je da je covjek i da i da sa njim mogu normalno da pricam a da u tu pricu ne petljam vjeru...
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Kako smo svi jednaki i sve religije jednake kad nasa crkva nikada nije pozivala na ratove i ubistva!!! O cemu pricate.

Postoje vere ciji su postovaoci apsolutno drugaciji i fizicki i psihicki od vecine normalnog sveta. Necu da me neko poistovecuje sa njima.
Niko nije bolji, svako je prica za sebe.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
četiri zakona robotike glase:
0. Robot ne smije naškoditi čovječanstvu, ili svojom pasivnošću dopustiti da se čovječanstvu naškodi.
1. Robot ne smije naškoditi čovjeku, ili svojom pasivnošću dopustiti da se čovjeku naškodi, osim kad je to u suprotnosti s nultim zakonom.
2. Robot mora slušati ljudske naredbe, osim kad su one u suprotnosti s nultim ili prvim zakonom.
3. Robot treba štititi svoj integritet, osim kad je to u suprotnosti s nultim, prvim ili drugim zakonom.

Stavite čovjek umesto robot i drzite se toga, svima bi nam bilo mnogo lepse

Bez zelje da budem bolji, sa zeljom da budem dobar, dovoljno dobar, da nikom ne budem los...
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
361
Svaki pripadnik svoje religije sebe smatra da je bolji jer svoju religiju smatra istinitom i ne uporedjuje je sa drugima jer za njega nemaju nikakvu vrednost jer su po njemu plod pogresnog tumacenja i lazi
 
Član
Učlanjen(a)
16.01.2012
Poruka
361
Mislim da bezgrešnih nema, svi smo mi grešni.

Pred Bogom nismo jednaki to se vidi kroz Bibliju a ima i bezgresnih iako ih je jako malo

ali greh se meri ako smo slagali blazeniji smo od onoga ko je ubio ili ucinio preljubu ili hulio Boga
a mi samo sveti mozemo uci u raj a da bismo bili sveti treba da budemo bezgresni a takvih ima u Hriscanskoj religiji a ima dosta i u drugima od deugih su najzastupljeniji pripadnici Djaizma indijske religije ciji je moto da se zivi bez strasti prema icemu i bez pozude bez greha to bi se reklo kod hriscana
 
Natrag
Top