Izvinite ovo je hitno!

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Izvinite ovo je hitno!


v150627p0.jpg


Policajci u Australiji zaustavili su vozača nakon što su videli da tokom vožnje obema rukama drži mobilne telefone i razgovara, a volan kontroliše nogama.

Pošto su bili na posebnom zadatku, nisu krenuli za njim, ali su obavestili saobraćajnu policiju da zaustave automobil koji prelazi iz trake u traku u tunelu Istling u Melburnu.

U saopštenju policije navodi se da je automobil vozio jedan tridesetogodišnjak iz grada Ficroja.

Policajcima je rekao da je imao dva izuzetno hitna poziva i da je morao da odgovori na oba.

Zbog opasne vožnje izrečena mu je mandatna kazna od 500 autralijskih dolara, a tek ga čeka izlazak pred sudiju koji će mu, gotovo sigurno, oduzeti dozvolu.


Izvor: FoNet
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Pa ovo i jeste za oduzimanje dozvole sa doživotnom zabranom ponovnog polaganja vozačkog ispita. Mada mislim da je bilo i gorih primera, balansilaranja sa tri ili četiri telefona sa sve kucanjem poruka. Mislim da je neko od mojih bivših kolega našao takvu zanimljivost pre par godina dok sam još radila u SAT-u. Mislim da je čovek pričao paralelno na dva, a još dva imao na komandnoj tabli i kucao poruke u međuvremenu, tako nešto je bilo, ne sećam se najbolje. wacko2
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Nemam pojma, znam da smo mi u redakciji komentarisali i pokušavali da sklopimo priču kako je to mogao da izvede, i nismo uspeli. :-D
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
pa da je vozio keca , rado bih ti rekao cime je menjao brzine ... ali ovako , i ja se pitam ..;) ... :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
64
EVO JA CU VAM pokazati kako se lako upravlja kolenima narocito na autoputu
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ma to verovatno možemo skoro svi, ali bolje da se ne bavimo takvim radnjama, BEZBEDNOST PRE SVEGA! :)
 
Natrag
Top