Izudarao političarku pa je tužio

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
[h=1]Izudarao političarku pa je tužio
[/h] Izvor: Tanjug


Atina -- Portparol grčke desničarske partije Zlatna zora koji je udario jednu, a vodom polio drugu političarku tokom TV debate tužio te dve političarke i TV stanicu.

16127781914fd5d570186a6945116630_orig.jpg

Incident u studiju TV Antena (Beta)

Ilijas Kasidiars je podneo tužbu u atinskom sudu protiv kandidata Komunističke partije Liane Kaneli i članice partije Siriza Rene Duru za napad bez povoda, ali i protiv TV Antetna, na kojoj se ceo incident dogodio, za nelegalno zadržavanje.
Tužilaštvo u Atini je izdalo prošle nedelje nalog za hapšenje Kasidiarisa zbog toga što je, u televizijskoj emisiji koja je emitovana uživo, napao i išamarao članicu Komunističke partije i polio vodom članicu levičarske partije Siriza.

Kasidiaris je prvo tokom žučne diskusije na privatnoj televiziji "Antena" polio vodom iz čaše Renu Duru, koja je njegovu partiju optužila da vraća Grčku pet vekova unazad, a njega da je pre pet godina bio umešan u oružanu pljačku, prenele su agencije.

Bivši poslanik KP Liana Kaneli ustala je da bi protestovala zbog njegovog ponašanja, a Kasidiaris je onda napao i nju i ošamario je tri puta, potom je napustio studio.


 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top