Izjave iz F1 svijeta

__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Gledao sam malo po forumu i nisam našao slićnu temu pa sam otvorio novu da mogu postat ove izjave koje sam našao na netu.Ovdje možete stavljati razne zanimljive izjave koje ste ćuli od ljudi iz svijeta Formule 1.

"Da se Chris posveti grobarstvu, ljudi bi prestali umirati." (Mario Andretti o Chrisu Amonu, "najnesretnijem" vozaču u povijesti f1)

Graham Hill u Monacu na pitanje o velikoj ravnici: ˝Vidite, ta predivna i vrlo duga ravnica omogućava ljudima poput nas, kad izjurimo iz jednog zavoja, da dođemo do idućeg...˝

"Jedina inteligentna stvar u Mansellovom bolidu je ovjes." - Michele Alboreto

"Lotus 30 sa deset grešaka više." - Richie Ginther o Lotusu 40

"Oh, ništa, samo tražim svoje uho." - Niki Lauda, u šetnji Nurburgringom, upitan od skupine turista što ondje radi.

"Ne, danas želim biti jedanaesti!" - Nelson Piquet, s entuzijastičkim osmijehom na licu, odgovarajući na pitanje TV reportera želi li pobijediti, prije starta utrke.

"To što sam pustio ženu samu u shopping!" - Mario Andretti, na pitanje koja je najluđa stvar koju je napravio u Monte Carlu.

Mario Andretti: "Ako se sve odvija pod kontrolom znači da vozite presporo."

1958: "Bila je to sjajna utrka. Nitko nije poginuo."- Juan Manuel Fangio

David Coulthard, Španjolska 2003, komentira Alonsa: "Posudio je obrve od Mansella, mora biti da je zato tako brz."

"Bolid je podupravljiv poput svinje" - Irvine o Ferrariju F310.

"Ferrari vozi kao kamion" - A. Prost 1991.

Piquet o Mansellu - "On ima dvije najružnije žene u F1, prva mu je žena, a druga je statua njegove žene koja je izgrađena u njegovom vrtu."

"Osobna pobjeda bi za mene bila, da mogu uvjeriti Ayrtona, da u životu postoje druge stvari, osim utrkivanja." - Alain Prost

"Ja nikad ne gubim, ja samo odgađam pobjedu." - Mika Hakkinen

Martin Brundle (bivši F1 vozač, danas novinar): "Mika, Mika, bok Mika, bi li danas želio razgovarati sa mnom?
Hakkinen (hladnokrvno):"Ne."

Murray Walker: "Bernie, prošlo je nekih 17 godina od kada si kupio McLaren. Bilo je dobrih i loših trenutaka. Koje najviše pamtiš?"
Ecclestone: "Ne sjećam se da sam kupio McLaren."

"Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup" - Alain Prost.

Novinar: "Koji ti je najuzbudljiviji trenutak tijekom trkačeg vikenda?"
Kimi: "Mislim da je to start, uvjek."
Novinar: "A najdosadniji?"
Kimi: "Sad."
 
Natrag
Top