MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.677
ovako,sajt šljaka fenomenalno,malo sam dosadan,ali je......Torrent Androide smo popravili očas......dobro je odrađeno "pregled pre objave" tako nešto,vidim "realnu" sliku posta,znam gde sam zezno,ako jesam........lepljive su dobro odvojene,lično,nosim naočare,sad nisam.........slične teme isto dobro rade,onaj HIDE,sad bilo koji je odličan........CODE i ostali tagovi su pregledni......jedino još probao poravnjanje pasusa,kao i ono LISTA (oćeš ili nećeš brojeve,recimo)


Jedino što torrente mora popravljamo,e to me podseti kad smo radili ikad prvi apdejt foruma,pa ono MEGAVIDEO,brate,otpale nam oči,menjali se Kaća i ja,bila tad osmak.........ima još mana,ali malo,ovaj je skin,u odnosu naj od juče fenomenalan,toliko ljudi,e da i čet je fenomenalan,meni u sobi ne radi na kompu zvučna (treba je updejtujem,a iskreno nemam živaca)...........zato kad uzmem unukin komp,čujem kad je sad iko na čatu,kad neko "progovori"...........,skreno roman bih mogao da napišem,za sad toliko,videću kad budeo postao neke filmove......aj ćaos..........id dede i unuke imate :give_r:veliki
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Vidim ne stize notifikacija za odobriti ili ne otvorene nove teme. Mora da se nesto uradi po tom pitanju, da nas ne napadnu spameri obicno vijetnamci.
 

giu

MODERATOR
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
13.408
5bc0e2936c472441070055.png
ZA

mm8lss2.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.11.2010
Poruka
16
Napokon ste promenili izgled foruma, i sad mi se bas jako svidja. :)

Mislim da cu od sada cesce svracati na vas forum.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2012
Poruka
25.191
Kada se otvara nova tema, u delu za naslov teme, nekada se automatski pojavljivalo dali to sto hocu da postavim postojji na forumu a sadaa ga nema (primer pisem Memorija - Diskografija ono se pojavi ta tema ako postoji sada ne reaguje)
 
Natrag
Top