Izbor za Mister SF

Član
Učlanjen(a)
18.08.2010
Poruka
215
Poplava u Pakistanu je ko dobar dan.
Gde si matora loptice skocice?
Nedostajao si mi ovih par dana.:bad:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
destrukcija je napisao(la):
Poplava u Pakistanu je ko dobar dan.
Gde si matora loptice skocice?
Nedostajao si mi ovih par dana.:bad:

Tu sam, radim nešto u drugim programima pa samo povremeno pogledujem šta ima. Evo, ti si već odgovorio i otišao, srešćemo se neki drugi dan jbg.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
23
Hej jel moguce da i ja budem Mister SF..............jos me ne znate al mislim da mi je to onda Bonus :)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Hej jel moguce da i ja budem Mister SF..............jos me ne znate al mislim da mi je to onda Bonus :)

Ama moguće je da ti budeš i prvi bosanac na Mjesecu, al teorija je jedno, a kad će Bosna lansirati raketu... pa dal će baš tebe zapast da ujagmiš mjesto.. znaš praksa je malo zaebanija. Jer konkurišem i ja da budem šofer u toj raketi.

Tačno je da te ne poznamo, okači kakvu sliku da te vidimo... ko zna šta će bit na sljedećem izboru za mistera.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
23
Ama moguće je da ti budeš i prvi bosanac na Mjesecu, al teorija je jedno, a kad će Bosna lansirati raketu... pa dal će baš tebe zapast da ujagmiš mjesto.. znaš praksa je malo zaebanija. Jer konkurišem i ja da budem šofer u toj raketi.

Tačno je da te ne poznamo, okači kakvu sliku da te vidimo... ko zna šta će bit na sljedećem izboru za mistera.


hehehheh dobar si :);)............al vidim nisi dovoljno informisan. Ma bili smo mi vec na mjesecu jarane.....tamo pusto suho ma nikakvo............al jbg bio i sa nama Hercegovac jedan i njemu se svidjelo pravo, i on kao suvenir ponese malo kamenja sa sobom..........pa ako si ikada bio u Hercegovini na onome kamenjaru vidjet ces da je tako.

A za sliku .........ma ja i GM smo skoro ko bliznaci yes3
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
hehehheh dobar si :);)............al vidim nisi dovoljno informisan. Ma bili smo mi vec na mjesecu jarane.....tamo pusto suho ma nikakvo............al jbg bio i sa nama Hercegovac jedan i njemu se svidjelo pravo, i on kao suvenir ponese malo kamenja sa sobom..........pa ako si ikada bio u Hercegovini na onome kamenjaru vidjet ces da je tako.

A za sliku .........ma ja i GM smo skoro ko bliznaci yes3

Šta ti je GM? Gay Momčina, General Motors, General Manager, Genetski Modifikovano. Govedo Muško, Grmečki Međed ili nešto deseto? Man se šifri i skraćenica. Ja sam ko i ti iz Bosne, ne kopčamo mi najbolje a "znaš nas ebo ti nas".

4645100.BOSANAC.jpg



Al kad bi se zaebavali.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
23
Šta ti je GM? Gay Momčina, General Motors, General Manager, Genetski Modifikovano. Govedo Muško, Grmečki Međed ili nešto deseto? Man se šifri i skraćenica. Ja sam ko i ti iz Bosne, ne kopčamo mi najbolje a "znaš nas ebo ti nas".

4645100.BOSANAC.jpg



Al kad bi se zaebavali.

Ma nemojse zaebavati :) ozbiljna stvar smile3

Dragi Srbi i Srbijanke..............B.O.S.A.N.A.C jeste internacionalna skracenica i mozete da procitate za sta :D

GM i slika............ti sigurno ne gledas TV (televizija) :blum3:

George Michael ili u tom slucaju i pase Gay Momcina......:vorred:

al mislio sam na izgled da licimo a ne na seksualno orijentaciju - naravno:roll:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
GM i slika............ti sigurno ne gledas TV (televizija) :blum3:

George Michael ili u tom slucaju i pase Gay Momcina......:vorred:

al mislio sam na izgled da licimo a ne na seksualno orijentaciju - naravno:roll:

Gledam bolan kako neću gledat. A jel to kod vas samo njega prikazuju pa svi odma znate ko je GM?
 
Natrag
Top