Izbor za Mister SF

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Da se gospoda ne bi osecala diskriminisano,a i da buduca miss ima odgovarajuce drustvo...evo izbora za naj-dasu..u svakom pogledu.Princip je isti kao i za miss:predlazite i glasajte,ko bude imao vise glasova-pobedio je.:yea:

Dodato posle 27 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Niko nikog ne prijavljuje i niko se ne prijavljuje:???:
Nedostatak hrabrosti ili nedostatak mistera,pitanje je sad:???:

Glasanje do sutra u 22h.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Evo ja predlazem Vladudrma:)...i dajem moj glas njemu...zasto...jer mislim da stvarno posjeduje kvalitete koje svaki covjek treba da ima a i zamisljam ga kao dasu:roll:
P.S.Meni moj muz naj naj ali...reci cete da sam pristrasna:vorred:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
Glasam za wizarda! :clapping:

Zonki miss šarma, vladadrm prvi pratilac, wayne drugi :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Sto se mistera tice, glasam za Black Wizarda..On mi se cini kao pravi dasa koji ume lepo da prica i verovatno bi se dobro snasao predstavljajuci nas forum u svetu .....victory
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Tezak izbor...imam mnogo kandidata a samo jedan glas...





:help: :thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
He,he ni ja nisam glasala...moram da razmislim...:thinking::thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
I ja ću za Wizarda...jbg nije u redu kad ste navalili onolike ankete da bude prvi a ovu ne...Jel tako?...Tako je.
A i primetiJo sam da ume da šarmira žene,bar po njihovim postovima,ima kitaru,a znamo da se žene ložU na rockere (ne s' Moravu)...Wayne ga kopira sa kitarom ali kasno...Moraš da spavaš pored kitare kako bi ti se zalepila za telo i non top da si sa njom...i dok vodiš ljubav...Jednostavno ti onda ne treba trzalica :lol: au gde sam ja otišao...
Dakle glas Bleksonu od Wizarda
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Iako sam bila u trilemi ipak cu svoj glas dati onom koji je najvise za to mesto i pravi smeker,sarmer i dasa...tako da glasam za Wizarda..
Mislim da je pravi izbor za mistera jer ume dobro i lepo da prica...romantican je i emotivan..ima dusu i srce ...a to je ono sto zenski svet osvaja ...:)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top