Izbor za Miss SF

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
Kako imamo raznorazne institucije,red je da imamo i miss...Ona ce nas predstavljati u svetu.:D
Prijave neka podnose clanovi,jer se kandidatkinje zbog skromnosti mozda nece same prijavljivati.Uz prijavu neka sroce i obrazlozenje zasto misle to sto misle...:yea:
Kasnije cemo izbrojati glasove i dodeliti titulu i sve sto ide uz to...yes3

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja predlazem Cecu69.Ona je duhovita,optimisticna,sexy...:D,...

Glasanje do sutra u 21h30min
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
[QUOTEJa predlazem Cecu69.Ona je duhovita,optimisticna,sexy...:D,...[/QUOTE]


Moj glas za Cecu69...veoma simpa stvorenje...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ja predlazem Saniu...zasto...pa ne znam...bas je onako opasna (ne bi se kacila ja s njom:mrgreen:)a i bas ce kao takva odlicno da predstavi ovaj nas forum u svjetu:mrgreen:
P.S.Koliko sam joj sliku vidjela...(zamaskirala je bestija:))bas zasluzuje tu titulu:)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Glasam za Cecu jer po dosadasnim njenim postovima saznala sam da je vesela, dobrica i veoma je drustvena sa odlicnim personality kvalitetima, tako da bi ona imala najbolje plasirano mesto na medjunarodnom i interkontinentalnom takmicenju za miss svih foruma.....:brunette:......
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
1.291
Glasam za Cecu jer po dosadasnim njenim postovima saznala sam da je vesela, dobrica i veoma je drustvena sa odlicnim personality kvalitetima, tako da bi ona imala najbolje plasirano mesto na medjunarodnom i interkontinentalnom takmicenju za miss svih foruma.....:brunette:......

bas tako....

malo se buni za izbor (onako iz kurtoazije)...
ali joj ne vredi....
to je to...

salu na stranu....
ako se gledaju postovi i odgovori - jedna kvalitetna osoba !!!
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
B&B hvala...:blush2: Nemoj da crvenim.... :)

Ja ne predlažem nikoga, sve ste lepe... svaka na svoj način :).... Ima vas i opasnih, i simpatičnih, i romantičnih, i iskusnih, i pametnih, i mladih... kako izabrati miss?

Aj da biramo mistera :mrgreen: Može onog "lepotana" što ne zna da li je Srbin... :girl_sigh:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Glasam za Draganu...mislim da je opustena..simpaticna..zabavna i realna osoba..Odlicna je u komunikaciji sa svima na forumu...druzeljubiva i neodoljiva...sexy a nekako intrigantna...
Moj glas cu dati bas njoj..:dance2:
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
490
@dragana
Gde ti je ta tema, da odmah glasam za wizarda, govori mi nešto da je opasan.
 
Natrag
Top